Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Експлуатація торгових ваг
 • Експлуатація торгових ваг

  Торговельні ваги - це вагове обладнання для зважування, фасування та подальшого розрахунку товарів. Ваги бувають механічні та електронні. Варто відзначити, що електронні ваги практично повністю замінили механічні, так як вони відрізняються простою експлуатацією і точністю в розрахунках. Але компанія ВЕСМАСТЕР пропонує будь вагове обладнання. Також ми розповімо, як правильно експлуатувати ваги, щоб продовжити їх термін служби.

  Ваги повинні бути встановлені на міцному, горизонтальному і рівній основі. При використанні циферблатних годин важливо правильно відрегулювати частоту коливань стрілки. Це можна зробити за допомогою зовнішнього циліндра масляного успокоителя. При цьому важливо пам'ятати, що його загвинчування призведе до зменшення частоти коливань, а вигвинчування - до зростання.

  Торговельні ваги мають межа зважування, і його необхідно дотримуватися. Показання ваг необхідно відраховувати, перебуваючи навпроти вказівного пристрою. Зважувати потрібно з використанням мінімальної кількості гир, які комплектом додаються до ваг. Гирі і вантаж необхідно ставити обережно, без ударів і поштовхів. На вагах можна нарізати, упаковувати і розпаковувати продукти, а також навантажувати при закритих затворах.

  Особливості експлуатації торгових ваг

  Ваги і гирі повинні бути захищені від пилу, бруду і вогкості. Їх не можна чистити ножами або напилками, а деталі можна змащувати маслом. Всі умови експлуатації торгових ваг вказані в інструкції, і, перш ніж починати ними користуватися, необхідно з нею ознайомитися.

  Електронні торгові ваги - це сьогодні найпоширеніше вагове обладнання. Вони відрізняються універсальністю, практичністю, компактністю, діапазоном використання і доступністю. Завдяки наявності в багатьох моделях функції обчислення сумарної вартості, покупці мають можливість здійснювати комплексні покупки, розраховуючись на одній касі. Простота пристрою електронних торговельних ваг дозволяє застосовувати їх в самообслуговуванні клієнтів без супроводжуючого персоналу.

  Наявність в електронних торговельних вагах функції розрахунку здачі полегшує роботу продавця, так і клієнтам простіше розплачуватися за досконалу покупку. Продавець може контролювати кількість розмінних купюр у касі, а покупець купує стільки товару, на яку суму він розраховував.

  При відкритті магазину або відділу з ваговим товаром у їх власників не виникає питання «купити» або «не купити» торгові ваги. Відповідь однозначна, і головна увага потрібно зосередити на виборі тих функцій, які ваги повинні виконувати. Правильний вибір функціоналу торгових ваг забезпечить комфорт і високу швидкість обслуговування. Крім того, правильно підібрана функціональність вагового обладнання дозволить спланувати розміщення відділів і кількість персоналу, що в цілому тільки позитивно позначиться на системі бізнесу.

  Замовити електронні торгові ваги в компанії Весмастер!

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК