Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Використання автомобільних ваг
 • Використання автомобільних ваг

  Виробники вагового обладнання пропонують один і той же асортимент ваг для зважування автомобілів. Купити дане обладнання для багатьох промислових підприємств означає налагодити систему вантажообіг, повинні мати певні якості це точність і надійність. Адже вони будуть пропускати через себе основний вантажопотік, тому помилятися такі ваги не повинні. Хоч такий товар і не відрізняється великим асортиментом, але на автомобільні ваги ціна залежить від виробника і марки.

  Вагове обладнання вимагає не тільки правильної експлуатації, але і контролю, для чого необхідно періодично проводити перевірки обладнання. Устаткування застосовується в багатьох галузях промисловості. Вагове обладнання буває декількох типів, існують як торгові, фасувальні, складські ваги, так і спеціалізовані автомобільні, платформні й кранові ваги.

  Промислові ваги застосовуються для вимірювання ваги різноманітних статичних вантажів, використовуються в різних галузях промисловості. За точністю зважування промислові ваги бувають середнього і звичайного класу точності. Платформні ваги застосовуються для зважування різноманітних вантажів на складах, виробництві і в торгівлі. Це підлогові ваги з межами зважувань від 60 кг до 10 тонн. Сучасні платформні ваги оснащені принтерами, зручними інтерфейсами для зв'язку з комп'ютером або іншим вимірювальним обладнанням. Ваги відрізняються великою кількістю варіантів виконання, межами зважування, і матеріалом, а також використовуються на промислових і сільськогосподарських підприємствах, оптових складах, супермаркетах і дрібних магазинах.

  Поосного автомобільні ваги застосовуються для зважування стабільних вантажів, зважування може відбуватися як в стаціонарному режимі для короткобазових автомобілів, так і в поосного режимі для довгомірних. Результат відображається на цифровому дисплеї. Такі ваги широко застосовуються на різних підприємствах при контрольних операціях.

  Вагонних використовуються для зважування статичних залізничних вагонів і цистерн на підприємствах. Залежно від модифікації вагонні ваги дозволяють проводити зважування поосного або потележечно. Залізничні ваги, також як і автомобільні ваги, розроблені для роботи в будь-яких галузях промисловості і при будь-яких погодних умовах. Вагонних можна встановлювати двома способами: на фундамент або бесфундаментних. Вагонних розраховані на експлуатацію в широкому діапазоні температур - від -30 до +40 С. Залізничні ваги при транспортуванні не вимагають спеціального дозволу на перевезення негабаритних вантажів.


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК