Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Як використовувати бункерні ваги?
 • Як використовувати бункерні ваги?

  Вагове обладнання використовується в кожному конкретному випадку, починаючи від мініатюрних приладів, що застосовуються в медицині і фармакології, і закінчуючи величезними конструкціями, які можуть точно визначити вагу багатотонної автомобіля або вагона. При цьому в міру своєї еволюції ваги від важільних механічних приладів перетворилися в сучасне електронне обладнання, що дозволяє точно визначити і вивести на екран вага.

  Одним з видів вагової техніки є бункерні ваги. Вони використовуються для зважування продуктів і сипучих матеріалів, для забезпечення безперервності технологічних процесів, коли необхідно порційне дозування складових. При цьому область застосування бункерних ваг досить обширна. Їх використовують в таких сферах:

   • сільському господарстві, виробництві та переробці харчових продуктів, розфасовці, статичному зважуванні і обліку проходження сипучих продуктів, які йдуть безперервним потоком, наприклад, зерно, борошно, корми, крупи, добрива і так далі;
   • важкої промисловості і її металургійних і гірничодобувних галузях, відпуску матеріалів, дозуванні складових при виплавці металу, де вагова точність визначає якість сталі, алюмінію, чавуну або міді;
   • хімічної промисловості - технологічних лініях, фасування і відпустці матеріалів;
   • будівництві - відпустці сипучих матеріалів, технологічних лініях з виробництва бетону, цементу, керамзиту або асфальту.

  Компанія ВЕСМАСТЕР пропонує широкий вибір бункерних ваг, що допоможе вам вибрати той вид обладнання, який оптимально відповідає потребам вашого підприємства. При цьому компанія гарантує і якість обладнання, так як в конструкції ваг використовуються високоякісні комплектуючі.


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК