Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Проблема неякісних електронних ваг в Україні
 • Проблема неякісних електронних ваг в Україні

  К весам надо относится внимательно

  На ринках України за останній час було виявлено велику кількість електронного вагового обладнання, яке не відповідає ні технічним вимогам, які визначені Технічним регламентом неавтоматичних приладів для зважування, ні ДСТУ EN45501. Що і було встановлено в результаті проведених лабораторних досліджень. Дане сертифіковане вагове обладнання, зокрема електронні торгові і платформні ваги, є продукцією китайських виробників. Інформацію про це представила прес-служба підприємства «Укрметртестстандарт».

  На жаль, це явище на сьогодні носить масовий характер і стає соціальною проблемою.

  Що було виявлено в ході перевірок?

   В результаті перевірок були виявлені наступні невідповідності:
   
  відсутність маркування фірми-виробника, зокрема, позначення заводського номера;
  відсутність експлуатаційної документації;
  відсутність гарантійних документів;
  відсутність відбитків повірочних тавр.
   
  Але одним з найбільш істотних недоліків є те, що названі ваги не відповідають нормам електробезпеки. Їх конструкція не забезпечує захист користувача від зіткнення з струмоведучими частинами, а значить, вона є прямою загрозою для його життя. До того ж і матеріали, з яких виготовлений даний вагове обладнання, токсичні і небезпечні для людини.
   
  Крім названих недоліків, електронні ваги китайського виробництва в 10-20 разів перевищують при зважуванні межа допустимої в нормі похибки.
   
  Звідси логічно випливає: причина використання таких ваг - шахрайство. Причому обладнання спеціально підготовлено для цієї мети. Це було підкреслено в коментарі заступник начальника НВО «Укрметртестстандарту» Володимира Чорноівана. Він також зазначив, що саме тому названі прилади не були надані для проведення державних випробувань з метою внесення їх до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, яка допущена до використання в Україні.
   
  Використання в Україні дешевих китайських ваг низької якості завдає прямої шкоди вітчизняним підприємствам-виробникам, які через це були змушені тимчасово призупинити своє виробництво. На жаль, є й такі, які взагалі припинили свою діяльність. Але якщо вам потрібні перевірені ваги автомобільні - звертайтеся в Вестмайстер.
   
  Плюс до цього, використання даних приладів, які не мають захисту від несанкціонованого доступу до органів їх регулювання, відкриває шлях до прямого шахрайства, дозволяє обманювати покупців.
   
  Таким чином, відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» дані види ваг не повинні ввозитися на територію України і не можуть допускатися до використання.
   
  Зрозуміло, покупцям необхідно проявляти увагу при здійсненні покупок і в разі порушень вимагати контролю зважування товару.
   
  А підприємцям і юридичним особам, що здійснюють нечесну торгівлю із застосуванням названих ваг, не зайве буде нагадати про те, що законодавством України передбачена відповідальність працівників торгівлі та суб'єктів підприємницької діяльності при реалізації товарів у вигляді штрафів, розміри яких визначені частиною 1 статті 155 Кодексу України про адміністративні порушеннях.

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК