Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Огляд ринку кранових ваг
 • Огляд ринку кранових ваг

  Крановые весы

  Споживачі цього виду ваг прекрасно інформовані про те, що кранові ваги - обладнання не з дешевих. На жаль, для багатьох показник ціни як і раніше залишається чільним, а споживчі якості товару йдуть на другий план. Тому не зайвим буде нагадати, що вагове обладнання не є витратним матеріалом. Воно здобувається не на один рік, для тривалого використання. Більш того, застосування цього обладнання передбачає отримання прибутку. А значить, якість приладів зважування повинно бути першорядним.

  З цієї позиції ми і подивимося на український ринок кранових ваг. Сьогодні на ньому представлено досить велику різноманітність моделей. Найбільш затребуваними за статистикою продажів залишаються кранові ваги з максимальною межею зважування - 1000 кг.

   З цього сегменту ваг найзручніше для споживача умовно розділити ринок на три категорії.

   Верхній рядок займають дорогі зразки кранових ваг європейського і корейського виробництва. Ті моделі, які найбільш часто зустрічаються на ринку країни, володіють високими технічними показниками і, відповідно, мають досить високу ціну.

   Якщо ви можете собі дозволити придбати таке вагове обладнання, обов'язково врахуйте важливий місцевий фактор. Не всі Регіональні центри стандартизації і метрології мають випробувальне обладнання, яке могло б підтвердити цим моделям їх високі метрологічні показники.

   Тепер опустимося на третій рядок - в цьому ринковому сегменті традиційно розташовуються найчисленніші і дешеві за собівартістю моделі кранових ваг з Китаю. Вони схожі між собою по конфігурації і легко відрізнити як від європейських, так і від українських зразків. Технічні дані у них теж, як правило, схожі. На ринок України ці прилади потрапляють у вигляді конструктора або у вигляді заводської збірки.

   Відмітна особливість даного сегмента ваг - литий корпус або підробка під відомі бренди. Намагаючись приховати справжнє походження своєї продукції, деякі «виробники» зовні маскують ваги під корейські і українські моделі. Однак вони мають невеликий запас механічної міцності - не більше 200%. Термін гарантії 1-2 року. Ще одна їхня характерна особливість - температурний діапазон в межах -10 ... + 40 ° С з пасивної термокоррекціей. Може бути і трохи ширше, але тільки на словах.

   А розмір індикатора цифрового табло не більше 40 мм. Звичайно, якщо вантажі будуть підніматися на висоту від 5 до 8 м, досить і висоти цифр 30 мм. Але, як відомо, це ваги з малим межею зважування. Попутно зауважимо, що у справжніх кранових ваг українського виробництва висота індикатора не менше 58 мм. Як відомо, комфортність роботи з вагами залежить і від того, наскільки легко читаються цифри.

   Здається, невисока вартість описаних ваг не повинна вас спокусити. Інакше як би не довелося платити двічі.

  Порівняння української та російської продукції

  І, нарешті, поговоримо про «золоту середину» - другого ступеня, яку ми навмисне пропустили на час. У цьому сегменті російська модель ваг СВК «Атлант», продукція CASTON і українські ваги «ВКР» і «ВЕК». Всі прилади мають зовнішні, конструктивні і функціональні відмінності і різні технічні характеристики.
   
  Для комфортної роботи дані ваги можуть мати такі додаткові функції, як контроль зарядки і розрядки акумулятора, запалювання індикації без пульта управління, електронне гасіння коливань вантажу та інші.
   
  Особливо підкреслимо, що якщо ви хочете придбати автомобільні ваги і користуватися реально сертифікованою продукцією, то вам необхідно врахувати, що сертифіковані ваги на території України в обов'язковому порядку повинні проходити випробування і підтверджуватимуть заявлені параметри один раз на 3 роки. На підставі позитивного результату Державний комітет видає новий сертифікат відповідності. Якщо на ваги пред'являється сертифікат більш ніж трирічної давності, значить, він недійсний.
   
  Залишається лише зауважити, що кранові ваги - високо технологічний електронний прилад тривалого використання. А значить, йому необхідно планове і можливе аварійне технічне обслуговування. Тому при виборі постачальника або виробника потрібно звернути увагу не тільки на надання фірмового гарантійного обслуговування, а й забезпечення оперативної заміни всіх комплектуючих протягом тривалого терміну служби ваг.

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК