Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Принцип роботи динамометра
 • Принцип роботи динамометра

  Від правильного вибору вагового обслуговування приладів в значній мірі залежить не тільки ефективність виробничого обліку, а й можливість впровадження нових методів виробничого обліку. Останнім часом, в області вітчизняного весоизмерения, відбулися значні зміни, з'явилася необхідність не тільки виміряти масу вантажу, а й сформувати повний пакет даних про зважування.

   
  На ринку вагового обладнання і ваговимірювальної техніки з'явилися нові види послуг, що поставляються виробником разом з весоизмерительной технікою, а також відбулася оптимізація процесу зважування в зв'язку з комп'ютеризацією ваговимірювальної техніки і розвитком мікропроцесорної техніки. На ряду з новітньої вимірювальною технікою все так же залишаються незамінними динамометри і дозатори в'язких рідин.
   
  Дозатор рідин призначений для дозування рідин, таких як гліцерин, медичні мазі, креми парфумерні, сметана, кетчупи, соуси, в скляну або полімерну тару. Дозатори рідких продуктів рекомендується застосовувати в умовах малих і середніх підприємств, що виготовляють медичну, хімічну або харчову продукцію.
   
  Динамометри призначені для вимірювання статичних, розтягуючих зусиль, для роботи в приміщеннях лабораторного типу при температурі навколишнього середовища від + 10 ° С до + 35 ° С і відносній вологості не більше 80%. Поріг реагування не перевищує 0,5% найбільшої межі вимірювання неповернення стрілки від рахункового пристрою на нульову позначку шкали після зняття навантаження не перевищує 0,5 поділки шкали. Механічний динамометр складається з перетворювача сили, покажчика деформацій і корпусу. При дії розтягуючих сил до пальців, пружний елемент деформується. Деформація пружного елемента передається через упор і тягу малому плечу важеля і перетворюється для важеля зубчастої передачею в обертальний рух стрілки. Відповідно до положення стрілки відносно відміток шкали визначаються показання динамометра. Вимірювання розтягуючого зусилля за допомогою динамометра проводиться в кілоньютонах (кН). Для наближеного визначення маси вантажу, що зважується в кілограмах (кг) значення розтягуючого зусилля необхідно помножити на 100.

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК