Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Виробники дозаторів та вагового обладнання.
 • Виробники дозаторів та вагового обладнання

   Дозування в технологічному процесі сухих речовин, таких, як цемент, сухі добавки, пігмент і т.п., займає велику нішу в промисловості. Адже сьогодні все дійшло до повної автоматизації, в тому числі і будівництві. Використовуючи автоматичні вагові дозатори в промисловості можна істотно знизити показник трудомісткості і збільшити кількість випускемой продукції.

   
  В даний час більшість підприємств, що випускають сипучі матеріали для будівництва, працюють на застарілому вагодозуючого обладнання, яке потребує заміни або повної модернізації. Повна модернізація старого обладнання для будівельної індустрії дозволить збільшити не тільки кількість продукції, що випускається, але і якість розфасовки, а ваги платформні дозволять збільшити обсяги відпустки виробленої продукції. Дозатори промислові з тензометричної системою зважування та електронною системою управління, яка дозволяє повністю контролювати і управляти технологічним процесом приготування бетонних сумішей.
   
  Дозатор промисловий являє собою одиницю вагового обладнання, що складається з рами-підстави, металевого бункера, грузопередающего пристрою і дискового затвора з пневматичним приводом. Подача матеріалу в бункер дозатора здійснюється через завантажувальний патрубок за допомогою зовнішнього живильника. Вага матеріалу за допомогою грузопередающего пристрою передається на тензометричний силовимірювальний датчик, який перетворює його в електричний сигнал. Для відображення цифрових показників ваги матеріалу електричний сигнал вимірюється зовнішнім ваговим індикатором.
   
  Дозатор - гарне рішення ще і для забарвлення виробів з полімерних матеріалів або введення добавок і домішок. Шнековий дозатор сипучих матеріалів призначений для високочастотного дозування екструзійне, інжекційні і Формувальна обладнанні гранульованого матеріалу. Для легкого управління дозатор шнековий забезпечений контролером з ціфромим дисплеєм, який дозволить відстежити всі операції. Переваги такого дозатора сипких матеріалів в тому, що він дозволяє рівномірно і точно розподілити продукт, а також є широкий діапазон дозування для поліпшення властивостей готової суміші.
   
  Багато дозатори сипучих матеріалів працюють в напівавтоматичному режимі, єдина ручна операція - це надягання мішка, пакета або підставка іншої тари. Подальший процес дозування повністю автоматизований.

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК