Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Установка поосних автомобільних ваг
 • Установка поосних автомобільних ваг

  Сучасні технології не стоять на місці, і найкраще підтвердження цьому - поосного автомобільні ваги. ТОВ «Весмастер» спеціалізується на виготовленні різного вагового обладнання, надаючи за бажанням замовників і послугу монтажу. Автомобільні ваги поосного зважування, завдяки своїй конструкції, дозволяють застосовувати їх в обмеженому просторі. Ця надійна конструкція використовується для зважування осьового навантаження автомобільного транспорту як в статичному, так і динамічному режимі.

  Ваги невибагливі в експлуатації, а установка поосного автомобільних ваг відрізняється відносно невисокими витратами на проведені будівельні роботи. Для монтажу даного типу ваг не потрібно бетонний фундамент. Завдяки невеликій висоті конструкції, поосного ваги можна встановити в існуюче дорожнє полотно або майданчик, що також скорочує витрати на їх монтаж. Терези не виступають над проїзною частиною, тому повністю виключається аварійність при зважуванні.

  Крім того, для поосного терезів необхідний мінімум місця для експлуатації, вони зручні і прості в монтажі і можуть бути встановлені практично в будь-якому місці. Ваги компактні і мобільні, що сприяє їх легкому і зручному переміщенню. Для установки цього вагового обладнання цілком достатньо наявності рівного майданчика.

  Ваги поосного можна використовувати автономно, там, де це тільки буде потрібно. Такий варіант називається підкладні, або портативні ваги автомобільні. Це малогабаритний тип електронних автовагів. З їх допомогою можна зважувати як навантажений, так і порожній транспорт. Компанія «Весмастер» готова запропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальний варіант автомобільних ваг. Виготовлення ваг поосного проводиться відповідно до вимог замовника: максимальне навантаження на вісь, точність зважування, особливості експлуатації і т. п.

  Характеристики поосного автомобільних ваг

  Крім уже названих переваг, поосного ваги володіють і іншими значними експлуатаційними характеристиками:

  • низький профіль;
  • можливість реєструвати вагу кожної осі;
  • висока точність зважування;
  • повний захист вагової платформи від зовнішніх погодних впливів;
  • захищеність від пилу.

  Використання автомобільних ваг типу поосного дозволяє робити зважування при почерговому наїзді осей автотранспортного засобу на платформу ваг. При необхідності платформи ваг можна з'єднати, і тоді наїзд осей автомобіля буде одночасним, а значить, не буде потрібно наступного підсумовування показників. З цією метою ваги оснащені вагопроцесором з функцією підсумовування результатів осей. Крім того, ваги мають підключення до ПК або принтеру.

  Ваги поосного зважування часто використовуються в місцях з великим автомобілепотоком або в умовах обмеженого простору. Є й інші переваги поосного терезів. У їх конструкції передбачений захист механізмів. Так, датчики виконані з нержавіючої сталі зі ступенем захисту-IP68. Поосного ваги можуть працювати в широкому діапазоні температур: від -30 до + 50 ° С.

  Нарешті, конструкція поосного терезів виключає їх зміщення під час експлуатації.

  Замовте поосного автомобільні ваги в компанії Весмастер!


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК