Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Ваги кранові електронні
 • Ваги кранові електронні

  Кранові ваги призначені для статичного зважування різних вантажів, що транспортуються підйомними кранами. Ваги містять вантажо-приймальній модуль з одним або двома тензодатчиками, крановий блок і пульт управління. Виробники кранових ваг пропонують один і той же асортимент ваг для зважування необхідного товару. Кранові ваги, купити які для багатьох промислових підприємств означає налагодити систему вантажообігу, повинні мати певні якості це точність і надійність. Кранові ваги будуть пропускати через себе основний вантажопотік, тому помилятися такі ваги не повинні.

   Особливість кранових ваг полягає в тому, що вони призначені для статичного зважування переважно тарно-штучних вантажів і контейнерів, що транспортуються за допомогою крана або тельфера в виробничих приміщеннях і на відкритому повітрі. Ваги кранові механічні, до недавнього часу широко використовувалися для вимірювання ваги вантажів, що транспортуються підйомними кранами. Зараз динамометри витісняються з ринку електронними крановими вагами. Все кранові ваги мають відміну за будовою, за способом зважування вантажу і катання по підкранових колій, по роду вантажів, що переробляються, по типу вантажозахватного пристрою і за режимами роботи.
   
  Основне призначення ваг кранових - вимір маси вантажу безпосередньо під час його транспортування кранами. Так само, як і вагонні ваги, кранові механізми затребувані підприємствами металургійного та машинобудівного комплексу і поставляються фірмою багатьом підприємствам України. Ваги кранові підвісного типу використовуються на складах, в цехах, металобазах. Кранові ваги траверсів типу використовуються в ливарних цехах і можуть вимірювати вагу ковша з розплавленим металом. Ваги кранові мають можливість працювати з пультом управління по інфрачервоному і радіоканалу з висновком даних на комп'ютер.
   
  Кранові електронні ваги рекомендуються для зважування транспортуються краном вантажів. У період тривалої експлуатації і важких умовах електронні ваги дозволяють встановити ефективний ваговий контроль над виробничими процесами.

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК