Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • /
 • Види торгових ваг
 • Види торгових ваг

  Відмітна особливість торгових ваг в порівнянні з іншими полягає в двосторонньому дисплеї, для одночасного спостереження вартості товару, ваги і ціни, як продавцем так і покупцем. Торговельні ваги діляться на 2 підгрупи: для прилавочной торгівлі і для магазинів самообслуговування. Сучасні торгові ваги для прилавочной торгівлі можуть калькулювати вартість товару після введення ціни за кілограм, підсумувати вартості декількох покупок і розраховувати здачу.

  У місцях самообслуговування для організації місця зважування, етикетування, вагового товару застосовують спеціальні комбіновані пристрої: електронні торгові ваги з друком етикеток. На згадку таких ваг завантажують базу товарів, кожен запис якої містить: код, ціну, найменування товару, номер «гарячої» клавіші. При зважуванні товару натискаєте «гарячу клавішу» або вводите код товару в вагах для того, щоб на етикетці відобразилася інформація про відповідний товар, потім наклеює етикетку на упаковку товару.

  Ваги електронні торгові з високоточними тензодатчиками вже давно повністю витіснили з ринку стрілочні торгові механічні ваги. А, з розвитком мікроелектроніки, окремі моделі перетворилися в повнофункціональні високотехнологічні комплекси етикетування з енергонезалежною пам'яттю, вбудованими термопринтерами і потужними програмними механізмами обробки даних. Найбільш досконалі серед всіх типів електронних торговельних ваг, оснащені внутрішньою пам'яттю для товарів, логотипів і додаткових повідомлень, а також мають інтерфейс для підключення до ПК для роботи в автоматизованих торгових системах.

  Лабораторні електронні ваги призначені для точного вимірювання маси різних предметів і матеріалів у виробничих і науково-дослідних лабораторіях підприємств усіх галузей народного господарства. Лабораторні ваги мають підвищену точність вимірювання маси, і можуть застосовуватися на підприємствах в контрольних і наукових лабораторіях. Аналітичні лабораторні ваги - невід'ємна складова обладнання лабораторій самого різного призначення. Так вже виходить, що без них ніяк не обійтися. В даний час випускаються різноманітні моделі приладів для вимірювання ваги. В одному ряду з здавна використовувались механічними вагами тепер стоять електромеханічні і електронні. Принцип дії механічних або електромеханічних ваг заснований на порівнянні вантажу, що зважується з системою вбудованих гир і пружин або системою зовнішніх гир за допомогою індикатора положення рівноваги. В електронних вагах маса вантажу, що зважується порівнюється з еталонним вантажем калібрування, значення якого закладено в пам'ять електронного блоку.


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК