Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Про нас
 • ТОВ «Український завод вагів»

  Увага!

   

  Вантажоприймальні платформи виготовлені тільки з гарячекатаних металопрокату, не використовується гнутий лист. Гарантія на електронне вагове обладнання 5 років, на вантажну платформу, більше 20 років.

  ТОВ "Український завод вагів", виготовляє ваги автомобільні на підставі "СЕРТИФІКАТУ ПЕРЕВІРКИ ТИПУ" зареєстрованого в реєстрі органу за оцінкою відповідності під № UA.TR.002.CT.0114 17rev.3, згідно з Технічним регламентом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015р., має можливість поставити на Вашу адресу наступне обладнання:

  Ми також проводимо роботи по модернізації механічного обладнання для ваг в тензометричне, що дозволяє не тільки забезпечити високу точність зважування, але і значно підвищити термін його служби.
   
  Фахівці високого інтелектуальнго рівня ТОВ «Український завод вагів» впроваджують на багатьох підприємствах регіону власні розробки. Наприклад, дозуючі установки до багатокомпонентних ваговимірювальним системам, які відповідають всім метрологічним і технічним вимогам і відповідають чинним нормативним актам у сфері метрології. Розробки ТОВ «Український завод вагів» за технічними характеристиками не поступаються закордонним аналогам обладнання, а власна виробнича база дозволяє вести гнучку цінову політику і значно знизити собівартість виробництва ваг і ваговимірювальної техніки.  
   
  Наше підприємство успішно впроваджує різноманітні промислові процеси, виготовляє дозатори для всіх видів компонентів, в тому числі для сухих продуктів, великих мішків (біг-бегів), різноманітні дозуючі і фасующіе дозатори, дозуючі установки для відкритої і закритої тари.
   
  Ми вітаємо особливі вимоги клієнтів до виготовлення вагового обладнання і алгоритмам роботи автоматизованих систем. Маємо великий досвід з модернізації механічних растворо-бетонних і асфальтових вузлів, яка включає у себе:
  • переобладнання дозаторів і вузлів з механічною системи зважування на тензометричних;
  • розробку алгоритму роботи обладнання для ваг і подальше його впровадження;
  • розробку проекту узгодження нового і діючого устаткування для ваг;
  • розробку систем управління різноманітним обладнанням, відповідно до потреб клієнта: від ручного управління до повністю автоматизованого.
  Виробнича база ТОВ «Український завод вагів» атестована Державним підприємством Запорізьким регіональним центром стандартизації метрології та сертифікації Держспоживстандарту України, як що відповідає сучасним вимогам і державним стандартам України. На підтвердження цього факту ТОВ «Український завод вагів» видано свідоцтво про атестацію № МС 05-05.
   
  Сервісний центр
   ТОВ "ВЕСМАСТЕР"
  69008 м. Запоріжжя
  вул. Реміснича, 2
  тел. (095) 599-43-48
  тел. (098) 842-05-02
  e-mail: zvz.ukr@ukr.net
         zavodvesov@ukr.net
  Генеральний директор: Бугакова Аліна Анатоліївна
   
   

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК