Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Статті
 • Статті

  Точність вимірювань - частина економіки

  Зважування матеріалів, товарів промислового і виробничого призначення в рамках ринкових відносин є найважливішим інструментом для раціональної економіки як великого, так і малого підприємства. Торговельні ваги, лабораторні ваги, гирі є основними засобами кількісного обліку сировини і готової продукції в сфері споживання та обслуговування населенія. Тому зрозумілі підвищені вимоги замовників (споживачів) до технічних характеристик ваг, гир, вагових дозаторів і в першу чергу до точності зважування, дозування, швидкодії, надійності, рівнем автоматизації.

  Читати докладніше>>>
  Повірка засобів вимірювальної техніки

  Основні положення системи метрологічного нагляду за засобами вимірювань, що випускаються з виробництва та ремонту, що поставляються по імпорту і знаходяться в обігу в країні, передбачені ДСТУ 3381-96, ДСТУ 2692-94, ДСТУ 2708-94. Метрологічний нагляд здійснюється з метою забезпечення єдності і достовірності вимірювань в країні і підтримки засобів вимірювань в постійній готовності. За належний стан засобів вимірювальної техніки, правильності вимірювань, організацію та якість відомчого метрологічного нагляду відповідальні за це керівники підприємств та організацій.

  Читати докладніше>>>
  Використання дозаторів

   Дозатор - це пристрій для автоматичного відмірювання (дозування) заданих маси або обсягу рідких і сипучих матеріалів. Вагові дозатори застосовують при виробництві будівельних матеріалів, в металургійній, хімічній, харчовій, фармацевтичній і ін. Галузях промисловості, на ж.-д., морському і річковому транспорті, в лабораторній практиці і торгівлі.

  Читати докладніше>>>
  Види торгових ваг

   Відмітна особливість торгових ваг в порівнянні з іншими полягає в двосторонньому дисплеї, для одночасного спостереження вартості товару, ваги і ціни, як продавцем так і покупцем. Торговельні ваги діляться на 2 підгрупи: для прилавочной торгівлі ідля магазинів самообслуговування.

  Читати докладніше>>>
  Використання автомобільних ваг

   Автомобільні ваги призначені для зважування автомобілів в нерухомому стані і в русі. Через автомобільні ваги йде головний вантажопотік підприємства, тому важливо зробити правильний вибір автомобільних ваг. Найбільш точний результат дає зважування автомобіля в статичному состояніі.

  Читати докладніше>>>
  Ваги кранові електронні

  Основне призначення ваг кранових - вимір маси вантажу безпосередньо під час його транспортування кранами. Так само, як і вагонні ваги, кранові механізми затребувані підприємствами металургійного та машинобудівного комплексу і поставляються фірмою

  Читати докладніше>>>
  Принцип роботи динамометра

   Динамометри призначені для вимірювання статичних, розтягуючих зусиль, для роботи в приміщеннях лабораторного типу при температурі навколишнього середовища від + 10 ° С до + 35 ° С і відносній вологості не більше

  Читати докладніше>>>
  Використання дозаторів для сипких продуктів

   Дозатор шнековий призначений для дозування сипких та дрібногабаритних продуктів, таких як пісок, щебінь і бетон. Обсяг порції дозування задається числом оборотів і розмірами шнека. Дозатор шнековий працює в шаговом робочому циклі. Дозується продукт подається

  Читати докладніше>>>
  Ваги електронні на сучасному ринку.

   Останнім часом, в області вітчизняного весоизмерения, відбулися значні зміни, з'явилася необхідність не тільки виміряти масу вантажу, а й сформувати повний пакет даних про зважування.

  Читати докладніше>>>
  Виробники дозаторів та вагового обладнання.

   Дозування в технологічному процесі сухих речовин, таких, як цемент, сухі добавки, пігмент і т.п., займає велику нішу в промисловості. Адже сьогодні все дійшло до повної автоматизації, в тому числі і будівництві. використовуючи автоматичні дозатори в промисловості можна істотно знизити витрати на трудомісткість

  Читати докладніше>>>
  Як використовувати бункерні ваги?

   Вагове обладнання використовується в кожному конкретному випадку, починаючи від мініатюрних приладів, що застосовуються в медицині і фармакології, і закінчуючи величезними конструкціями, які можуть точно визначити вагу багатотонної автомобіля або вагона. При цьому в міру своєї еволюції ваги від важільних механічних приладів перетворилися в сучасне електронне обладнання, що дозволяє точно визначити і вивести на екран вага.

  Читати докладніше>>>
  Встановлення бесфундаментних автомобільних ваг

   Компанія ВЕСМАСТЕР спеціалізується на продажу різного устаткування, і основна частина асортименту припадає на вагову техніку. Так як вагове обладнання представлено різними системами, природно, в нашому каталозі ви знайдете і ваги автомобільні бесфундаментних. Ця модель зручна для транспортування і з'єднання в єдину конструкцію, яка може витримати розрахункові навантаження без просідання і зрушень.

  Читати докладніше>>>
  Догляд за вагами для зважування тварин

   З цілком зрозумілих причин до таких ваг пред'являються особливі вимоги. Конструкція повинна забезпечувати безперешкодне можливість для догляду за вагами, включаючи миття і санобробку.

  Читати докладніше>>>
  Експлуатація пересувних автомобільних ваг

   Приладом для зважування автомобілів різного призначення є автомобільні ваги. Вони можуть встановлюватися на твердий ділянку землі з твердим покриттям, на аеродромні або дорожні плити і на спеціальний фундамент. Зважувати можна в статичному або динамічному режимі. Устаткування відрізняється високими метрологічними та технічними характеристиками.

  Читати докладніше>>>
  Установка поосних автомобільних ваг

   Сучасні технології не стоять на місці, і найкраще підтвердження цьому - поосного автомобільні ваги. ТОВ «Весмастер» спеціалізується на виготовленні різного вагового обладнання, надаючи за бажанням замовників і послугу монтажу.

  Читати докладніше>>>
  Експлуатація торгових ваг

   Торговельні ваги - це вагове обладнання для зважування, фасування та подальшого розрахунку товарів. Ваги бувають механічні та електронні. Варто відзначити, що електронні ваги практично повністю замінили механічні, так як вони відрізняються простою експлуатацією і точністю в розрахунках. Але компанія ВЕСМАСТЕР пропонує будь вагове обладнання. Також ми розповімо, як правильно експлуатувати ваги, щоб продовжити їх термін служби.

  Читати докладніше>>>
  Історія створення і вдосконалення ваг

   Історія багатьох речей починається з того часу, як виникає потреба в них. Те ж саме можна сказати про ваги. Вони існують вже з того часу, коли торгівля тільки-тільки з'явилася

  Читати докладніше>>>
  Які ваги використовували в давнину?

   Ваги є одним з найдавніших винаходів людства. Дійшли до нас з глибини століть, сьогодні вони нам здаються неймовірно простими і примітивними, а тоді ваги вважалися досить точним пристроєм, нехай і допускає якісь похибки. Однак варто все-таки знати, що вперше предмети людина стала зважувати на своїх долонях. Саме долоні стали першими вагами. Потім ваги в давнину стали вже винаходитися.

  Читати докладніше>>>
  Все, що треба знати про повірку ваг

   Повірку засобів вимірювань виконують органи державної метрологічної служби. Також ці операції можуть виконувати і інші уповноважені органи

  Читати докладніше>>>
  Огляд ринку кранових ваг

   Споживачі цього виду ваг прекрасно інформовані про те, що кранові ваги - обладнання не з дешевих. На жаль, для багатьох показник ціни як і раніше залишається чільним, а споживчі якості товару йдуть на другий план.

  Читати докладніше>>>
  Проблема неякісних електронних ваг в Україні

   На ринках України за останній час було виявлено велику кількість електронного вагового обладнання, яке не відповідає ні технічним вимогам, які визначені Технічним регламентом неавтоматичних приладів для зважування, ні ДСТУ EN45501. Що і було встановлено в результаті проведених лабораторних досліджень

  Читати докладніше>>>
  Ринкові ваги - як не дати себе обдурити?

   Маркетингові дослідження свідчать, що приблизно третина українських споживачів відправляється за покупками на ринок в пошуках свіжих і дешевих продуктів. На жаль, дуже часто вони не знаходять там ні того, ні іншого.

  Читати докладніше>>>
  Що треба знати про автомобільні ваги від ТОВ Весмастер?

    Краще рішення для підприємств, що використовують автотранспорт для перевезення вантажів, - купити ваги автомобільні в Україні від компанії ТОВ Весмастер. Ми пропонуємо широкий вибір моделей і модифікацій. У нас ви можете замовити ваги з вантажоприймальним пристроєм, розрахованим на різну масу: від 60 тонн до 100 тонн.

  Читати докладніше>>>

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК