Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Вагові дозатори
 • Вагові дозатори

  продажа дозаторов в УкраинеВ даний час більшість підприємств, що випускають товарний бетон, розчини, залізобетонні конструкції, працюють на застарілому вагодозуючого обладнання, яке потребує заміни або повної модернізації. Підприємство Вестмайстер пропонує до продажу надійні автоматичні вагові дозатори. Ви завжди можете замовити і купити дозатор за відмінною ціною у нас з доставкою в будь-який регіон України: Київ, Запоріжжя, Донецьк та інші.

  Дозатори виробництва ВесМастер:

  Підприємство виробляє наше повну модернізацію старого вагового обладнання для будівельної індустрії. Сьогодні ми пропонуємо вагові дозатори з тензометричної системою зважування та електронною системою управління , яка дозволяє повністю контролювати і управляти технологічним процесом приготування бетонних сумішей . Пропозиція ВЕСМАСТЕР - автоматичні шнекові дозатори сипучих матеріалів, а також дозатори рідин.

  Види дозаторів від компанії Вестмайстер в Україні:

  весовые дозаторыВ зависимости от требований технологического процесса применяют однокомпонентные дозаторы для порционного и непрерывного дозирования одного материала или многокомпонентные дозаторы для порционного и непрерывного дозирования нескольких сыпучих материалов или жидкостей. На любой наш дозатор цена действует гарантия. В многокомпонентных дозаторах может осуществляться процесс с автоматическим поддержанием соотношения материалов или производиться коррекция по заданной программе. Дозаторы дискретного действия имеют обычно конструкцию бункерного типа, а дозаторы непрерывного действия - бункерного и ленточного.

  Найбільш прості об'ємні дозатори не забезпечують достатньої точності; складні і точні технологічні процеси, як правило, ведуться з використанням цих приладів. Автоматичні вагові дозатори представляють собою комплекс, що складається з датчика контролю маси, машини-автомата для подачі матеріалу і системи автоматичного управління дозою або витратою маси. Наші фахівці завжди допоможуть вам купити дозатор. Основні елементи приладу: об'ємний дозатор, службовець живильником, вантажоприймальної пристрій і вимірювальний пристрій (датчик), системи реєстрації та регулювання, виконавчий пристрій. За принципом дії дозатори - живильники можуть бути гравітаційними (зазвичай воронки) без примусової подачі і з примусовою подачею матеріалів стрічковими, гвинтовими, тарілчастими і ін. Конвеєрами або плунжерними, шестерні та ін. Насосами.

  Телекомунікаційні мережі дозволяють економічно витрачати сировину, скоротити втрати матеріалів, розширити потокове виробництво, виключити багато трудомісткі процеси, а також поліпшити умови праці.

  ВесМастер пропонує купити дозатор - ціна на нього вигідна!

  Жодна будівельна команда або бригада сьогодні не обходиться без додаткового обладнання. Багато ще використовують старі апарати, які перейшли їм від наших дідів, але все-таки щоб досягти високих результатів у будь-якій справі, і не тільки в будівництві, треба йти в ногу з часом.

  Наше підприємство виробляє повну модернізацію старого обладнання для будівельної індустрії і випуск нового. Таке обладнання як електронний динамометр або автоматичний дозатор ціна для нас не новина, а буденне життя. Сьогодні ми пропонуємо вагові дозатори з тензометричної системою зважування та електронною системою управління, яка дозволяє повністю контролювати і управляти технологічним процесом приготування бетонних сумішей. Саме бетонні суміші сьогодні грають не малу роль в будівництві будинків і споруд. Нові технології будівництва дозволяють використовувати бетонні суміші як основу будівництва, використавши пінобетон ви збережете свій капітал і час витрачений на зведення 

  Ви можете вибрати і купити дозатор в компанії ВесМастер


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК