Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Підготовка і здача в Держповірку.
 • Підготовка і здача в Держповірку

  Весмастер повідомляє, що відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" "Підприємства, організації та фізичні особи зобов'язані своєчасно з урахуванням встановлених міжповірочних інтервалів надавати кошти ваговимірювальної техніки на повірку". Така перевірка проводиться з урахуванням вимог, встановлених органами Держспоживстандарту України, а саме:

   • Проведення перевірки вагового обладнання не рідше ніж один раз на рік (в окремих випадках термін такої перевірки становить квартал або півріччя)
   • Проведення обов'язкового предповерочного ремонту ваговимірювальної техніки спеціалізованими підприємствами, спеціально для цього акредитованими органами Держспоживстандарту України
   • Використання в процесі такого ремонту і подальшої перевірки пересувний вагоповірочні лабораторії
   • Використання в процесі такого ремонту і подальшої перевірки робочих еталонів та допоміжних засобів повірки

  Маючи атестат акредитації всім вищевказаним вимогам відповідає спеціалізоване підприємство з виробництва та ремонту всіх видів весоізмерітелной техніки (автомобільні ваги, торгові, лабораторні, кранові та вагонні ваги, вагові дозатори) - Вестмайстер. Маючи в розпорядженні власні вагоповірочні лабораторії, робочі еталони, різні допоміжні засоби повірки, а також кваліфікований персонал і великий досвід в проведенні таких робіт, Вестмайстер пропонує своєчасне і якісне проведення всіх необхідних робіт: від відновлювального ремонту і модернізації до тонкої настройки ваговимірювальної техніки. Це гарантує успішне проходження періодичної державної повірки обладнання, що належить нашим клієнтам.

  Автомобильные весы, Киев

  Весмастер, працюючи на ринку надання послуг з виробництва ваг і обладнання для ваг, а також модернізації промислового ваговимірювальної техніки більше 7 років, має великий практичний досвід в роботі з таким обладнанням, який дозволяє вирішувати нестандартні завдання на високому інтелектуальному і технічному рівні. Матеріально-технічна база підприємства дозволяє проводити власними силами всі етапи виробництва ваговимірювальних систем починаючи від розробки алгоритму вирішення поставлених клієнтом завдань до її практичного виконання і впровадження в процес виробництва продукції, що відповідає всім вітчизняним і світовим стандартам. В процесі виробництва наше підприємство використовує тільки сертифіковані для застосування на території України комплектуючі та матеріали, що гарантує високу якість продукції, що виготовляється і безперебійну обладнання роботу в найважчих промислових умовах. Залізничні, кранові, вагонні і автомобільні і ваги, ваговимірювальні лабораторні прилади всіх видів і інші види ваговимірювальної техніки виробництва Вестмайстер успішно працюють на великих підприємствах не тільки нашого регіону, але і по всій Україні. Власне виробництво від розробки до практичного виконання замовлення дозволяє проводити гнучку цінову політику і успішно конкурувати за вартістю продукції нашого виробництва, не уступаючи, а іноді і перевищуючи за якістю зарубіжні аналоги.
   
  Ми використовуємо обладнання виробництва Південної Кореї (CAS), Німеччини (HBM), а так же прекрасно зарекомендувало себе на території України і всієї Європи обладнання виробництва турецької компанії ESIT. З нетерпінням Чекаємо на Вашу відповідь для початку продуктивного і взаємовигідного співробітництва для досягнення загальних цілей.
   
  Технічне обслуговування з періодичним контролем - технічне обслуговування, при якому контроль технічного стану виконується з установленими в нормативно-технічної документації періодичністю й обсягом, а обсяг інших операцій визначається технічним станом виробу в момент початку технічного обслуговування.
   
  Ремонт торгово-технологічного обладнання - комплекс технічних робіт, які виконуються відповідно до інструкції виробника торгово-технологічного обладнання з можливим демонтажем торгово-технологічного обладнання, який гарантує безперебійну роботу торгово-технологічного обладнання із заданими параметрами в міжремонтні періоди.
   
  Повірка засобів вимірювальної техніки - визначення придатності засобів вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, до застосування на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК