Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Інструкція на ваги під автомобілі
 • Інструкція на ваги під автомобілі

   Компанія Весмастер - відомий в Україні постачальник надійного вагового обладнання і ваговимірювальної техніки для будь-яких комерційних і виробничих цілей. Клієнтам гарантується висока якість продукції, її оперативне обслуговування та пропонуються вигідні ціни. В асортименті підприємства є продукція від відомих світових виробників, а також системи зважування власного виготовлення. Вся діяльність ТОВ «Весмастер» здійснюється на підставі Свідоцтва про атестацію, виданого Держспоживстандартом України. Так, на всі автомобільні ваги виробництва ВЕСМАСТЕР видається свідоцтво Держспоживстандарту України про їх метрологічної атестації. Інструкція до автомобільним ваг регламентує умови їх установки, користування, обслуговування та повірки.

   

  Перелік умов інструкції на такі ваги

  Автомобільні ваги поосного зважування від компанії ВЕСМАСТЕР дозволяють визначити осьову навантаження як в статичному, так і в динамічному режимі. На вагах встановлені сучасні тензорезисторні датчики від всесвітньо відомих виробників, використовувані в якості вимірювальних елементів. Додається на автомобільні ваги інструкція містить перелік умов, дотримання яких забезпечує безперебійну і точну їх роботу. Ваги ВПТА випускаються трьох моделей, кожна з яких має конкретну допустиму вагове навантаження. Так, максимальна межа зважування для моделі ВПТА-60 становить 60 т, для моделі ВПТА-60-18 він також дорівнює 60 т, а для моделі ВПТА-100 - 100 т.

  До переліку, крім названих, входять наступні вимоги:
   
  • розміри вантажоприймальної площадки;
  • дискретність;
  • гранично допустима похибка;
  • мінімальна межа зважування;
  • температурні умови експлуатації для вантажних платформ;
  • температурні умови експлуатації для весопроцессора.

  Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії Весмастер, яка виробляє вагове обладнання. На ваги автомобільні інструкція включає і ряд інших вимог, виконання яких є обов'язковим. Так, в розділі «Вимоги до ваг» вказується, що автомобільні ваги підлягають первинній повірці при введенні в експлуатацію і періодичній повірці в процесі роботи. У додатку до сертифікату про затвердження типу засобу вимірювання міститься інформація про міжповірочний інтервалі.

  Вимоги до автомобільних ваг

  Місце установки автомобільних ваг повинно вибиратися з урахуванням вимог технічної документації підприємства-виготовлювача, можливості підключення електроживлення, наявності відповідних інженерних комунікацій.

  У розділі, який визначає порядок роботи автомобільних ваг, вказується, що ваги повинні бути постійно включеними в цілях забезпечення точності вимірювань. винятки:

   

  •  проведення робіт на ГПУ (платформі);
  • перерву в роботі більше 3 діб;
  • загроза потрапляння блискавки в вантажопідйомний пристрій або мережеві дроти.

   

  При негативному результаті перевірки або заміни однієї пари датчиків необхідно провести регулювання ваг в умовах споживача. Фахівці компанії Весмастер готові надати своїм клієнтам повну інформацію про будь-яких видах вагового обладнання, підібрати оптимальний комплект обладнання для конкретного підприємства, провести монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК