Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Виробництво всіх типів вагів
 • Виробництво всіх типів вагів

  производство весового оборудования

  ВЕСМАСТЕР виробляє автомобільні ваги, вагонні і бункерні ваги.
   
  Наявність власної матеріально-технічної бази для виготовлення вантажоприймальних пристроїв і застосування елементної бази провідних виробників Європи та світу дозволяють створювати надійні і точні ваги роздріб за оптовою ціною, що повністю відповідають сучасним вимогам до вагового устаткування.
   
  Фахівцями ВЕСМАСТЕР впроваджені і успішно застосовуються різні методи реконструкції механічних автомобільних та залізничних ваг в сучасні тензометричні, а так само їх модернізація з подовженням вантажоприймальної платформи. У максимально короткі терміни замість морально застарілих механічних ваг. Замовник отримує сучасний ваговимірювальний прилад, що забезпечує зважування автотранспорту з можливістю організації комп'ютерного обліку зважується автотранспорту з можливістю інтеграції як модуля в бухгалтерську програму "1С: Бухгалтерія".
   
  Так само одним з основних напрямків діяльності ВЕСМАСТЕР є модернізація ваг і бункерних ваг, тобто переклад наявних у Замовника дозаторів з механічної системи зважування на тензометричних. Дана послуга дозволяє клієнтові значно заощадить витрата зважується матеріалу до 10-20%, а так само підвищити точність дозування і відповідно значно поліпшити якість виробленої з використанням модернізованих вагових дозаторів сипучих і рідких продуктів. Низька вартість такої модернізації дозволяє з мінімальними фінансовими вкладеннями дозволяє значно заощадити обігові кошти клієнта, а швидка окупність таких робіт в найкоротші терміни почне приносити високий прибуток.
   
  Всю продукцію виробництва ВЕСМАСТЕР супроводжує всією необхідною документацією, передбаченою чинними нормативними актами у сфері метрології. Наявність власних вагоповірочні лабораторій дозволяє виробляти післягарантійне обслуговування та поточне технічне обслуговування вагового устаткування, а так само організовувати періодичну метрологічну повірку. На всю продукцію виробництва Вестмайстер встановлюється гарантія не менше 24 місяців.

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК