Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Ремонт дозаторів
 • Реконструкція та ремонт дозаторів

  Наша компанія, багато років займається установкою і обслуговуванням і ремонтом дозаторів на РБУ і АБЗ.

  Наші фахівці проведуть повну ревізію об'єкта підлягає реконструкції. На об'єкти своїх замовників ми встановлюємо датчики тільки провідних світових виробників - CAS, Тензо-М, НВМ. При реконструкції один датчик встановлюється на дозатори рідин, на дозатори сипучих - мінімум три. Термінал встановлюється при модернізації має функцію дозування. Схил заданої дози здійснюється автоматично. При необхідності термінал може бути оснащений пристроєм обліку кількості продукту пройшов через ваговій дозатор. Для реконструкції розроблені і випускаються кілька видів пультів управління - від одного до десяти дозаторів. Пульт може бути оснащений монітором. При цьому конструкцією пульта передбачена можливість доповнення технологічної схеми, якщо існуюча не відповідає вимогам замовника.
   
  Для повної автоматизації управління та обліку до пульта підключається комп'ютер. При автоматичному управлінні з комп'ютера оператору досить вибрати марку бетону або асфальту і його кількість. Подальша робота виконується без участі людини. У пам'яті комп'ютера можуть зберігатися сотні рецептів. При цьому існує можливість коректування по параметрам складових, наприклад по вологості інертних матеріалів, температурі цементу і т.д. Зміна заданого параметра викликає автоматичний перерахунок всіх компонентів суміші, гарантуючи якість.

  Програма дозволяє вести облік не тільки витрати матеріалів, але і зберігати відомості про виконання техпроцесу. Фіксуються всі відхилення від завдання. Завжди можна зробити вибірку за допомогою одного з змусив. Доступ до програми строго регламентований і можливий тільки після введення пароля. Обсяг доступу для кожної особи визначає Замовник. При необхідності здійснюється передача даних по локальній мережі або мережі Інтернет

  При проведенні ревізії може бути виявлена необхідність ремонту виконавчих механізмів системи дозатора. При наявності у Замовника відповідної експлуатаційної служби, видаються рекомендації щодо приведення її у належні стан. Якщо така служба відсутня, наша фірма готова виконати ці роботи в повному обсязі, починаючи з комплектації і закінчуючи налаштуванням. У разі необхідності можемо поставити нові комплектні дозатори, пристосовані для монтування у діючу систему. На всю встановлену техніку дається гарантія.

  реконструкция весов, дозаторов и пр.

  Можлива як одночасна реконструкція всього бетонозмішувального цеху або установки, так і поетапне її виконання. При поетапному виконанні модернізація проводитися за окремими гілками РБУ або окремим дозаторам. При цьому управління на початковому етапі здійснюється в напівавтоматичному режимі. Однак в техзавдання відразу закладається наступний переклад на управління з одного пульта або автоматичне керування з комп'ютера.
  Основні переваги електронного вагового обладнання перед механічним:
  •  
  • відсутність необхідності в постійних регулюванні, характерних для механічного обладнання
  • повна відсутність впливу людського фактора на процес і результат дозування
  • висока надійність дозаторів, мала похибка (в порівнянні з іншими методами визначення маси продукту), відсутність впливу температурних факторів
  • значне зниження часу дозування з одночасним підвищенням точності
  • виключення похибок викликаних налипанням продукту на стінках дозаторів
  • можливість підключення дозатора до персонального комп'ютера, що дозволяє проводити автоматичне дозування по заздалегідь затвердженим рецептами, в заданій послідовності
  • створення бази даних і швидка передача інформації на будь-яку відстань;
  • возможность быстрого получения достоверной информации об объемах использованного сырья и отпущенной продукции

  Оснастіті діюче виробництво вісокопродуктівною технікою, что віпускається будівельні матеріали найвищої якості можна двома способами. Кращий варіант - покупка нового комплекту обладнання у провідніх вітчізняніх віробніків. Преимущества покупки СУЧАСНИХ дозаторів з ПО очевідні:

  • вагове обладнання на сучасній елементній базі, що не має зносу, вартість дешевше іноземної техніки в 1,5-3 рази при якості, що не поступається якості імпортного.

  Недоліки:

   • висока вартість (в залежності від продуктивності і комплектації)
   • для монтажу нового обладнання потрібно або наявність вільної площі або зупинка виробництва на досить тривалий термін

  Якщо ж відсутні вільні площі і не бажана зупинка виробництва, можна піти іншим шляхом - модернізувати існуюче обладнання.

  • ствартість на порядок нижче вартості нового комплекту обладнання, для проведення модернізації не потрібно зупинки виробницт

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК