Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Ремонт і модернізація вагів
 • Ремонт вагового обладнання і модернізація вагів

  ремонт и обслуживание весоизмерительной техники

  Одним з основних напрямків діяльності Весмастер є модернізація ваг і всілякий ремонт вагового обладнання, від платформних механічних ваг вантажо-приймальній від 500 кг до механічних автомобільних ваг і механічних дозаторів різних систем вимірювання ваги (растворобетонние вузли, комбікормові заводи і т.д.). Саме вагове обладнання є у нас у великій асортименті.
   
  Модернізація ваг платформних вантажо-приймальній до 30 тон у тому числі, що використовуються в різних галузях народного господарства, дозволяє домогтися не тільки високої точності зважування, що дозволяє уникнути втрат, викликаних специфікою експлуатації механічної ваго вимірювальної техніки, а й скорочення витрат на експлуатацію такої техніки.


  Модернізація передбачає установку на існуючі ваги типу важеля, по ряду причин морально і фізично застарілих - знос елементів (призм, подушок, важелів), почастішання відмов, нестабільність показань і отже часті і трудомісткі профілактичні роботи. На відміну від установки нових електронних ваг, модернізація пов'язана з набагато меншими витратами, так як зберігаються найбільш дорогий елемент ваг - вагова платформа.

  реконструкция весов, дозаторов и пр.

  Мінімальна модернізації ваг, при якій зберігаються вагова платформа і елементи системи важеля - аж до тяги, що веде до циферблату голівці (в старих моделях - до рейкової шкалою). Навіть якщо автомобільні електронні ваги абсолютно нові - така модернізація просто необхідна для збільшення терміну їх служби!

  Максимальна модернізації ваг, при якій видаляється вся система важеля, зміцнюються і добудовуються бетонні опори, що служили підставою для подушок, на ці опори монтуються вузли встройки з тензодатчиками (до 10-60 тонн), і платформа встановлюється на датчики. Сигнали датчиків підсумовуються в сполучній коробці, і сумарний сигнал видається на тензоізмерітель. Стабільність показань і надійність ваг визначається, в основному, конструкцією датчиків і вузлів встройки.

  Ми використовуємо конструкції вузлів встройки з використанням обладнання виробництва Південної Кореї (CAS), Німеччини (HBM), а так же прекрасно зарекомендувало себе на території України (Київ, Запоріжжя, Донецьк та інші) і всієї Європи вагове обладнання виробництва турецької компанії ESIT.

  Ремонт електронних автомобільних ваг

  Ми накопичили значний досвід в переобладнанні та ремонті застарілих ваг в електромеханічні. Що Їх нами модернізація і ремонт електронних автомобільних ваг дозволяє Замовнику отримати ваговий комплекс, який відповідає всім сучасним вимогам.

  При здачі вагового комплексу ми гарантуємо:

  •  
  • Похибка при зважуванні: не більше 0,1%.
  • Пилевлагонепроніцаемость: міжнародний стандарт IP-68.
  • Температуру експлуатації ваг, ° С: -30 ... + 50.
  • Термін установки ваг: не більше 3 міс. (З дня передоплати за договором).
  • Безкоштовне навчання обслуговуючого персоналу.
  • Гарантійне обслуговування 24 місяці з подальшим сервісним обслуговуванням.

  Звертаємо Вашу увагу: тільки наша фірма передбачає повну заміну датчиків і програмного забезпечення кожні 5 років, з урахуванням всіх останніх наукових досягнень в цій області і бажання Замовника.

  Пропонуємо 2 варіанти модернізації ваг:

  • Ремонт напольных весов Повна модернізація включає роботи:
   •  
   • реконструкцію існуючої вантажоприймальної платформи
   • установку 4-х (6-ти), вбудованих в модуль тензодатчиков на тумби фундаменту з кріпленням до вантажо-приймальній платформі опорних вузлів
   • установку вторинної електронної апаратури, ПЕОМ, принтера
   • створення і впровадження програмного забезпечення
   • здачу ваг Госповерітелю
  • Повна модернізація, при якій видаляється вся система важеля, при необхідності зміцнюються бетонні опори, що служили підставою для закладних деталей, на ці опори із заставними монтуються вузли встройки з тензодатчиками (до 10-60 тонн), і вантажоприймальної платформа допрацьована додатковими звареними конструкціями встановлюється на тензодатчики . Сигнали датчиків підсумовуються в сполучній коробці, і сумарний сигнал видається на тензоізмерітель. Стабільність показань і надійність ваг визначається, в основному, правильністю виготовлення вантажоприймальної платформи, конструкцією датчиків і вузлів встройки.

   Повна модернізація з подовженням вантажоприймальної платформи, при якій крім операцій вироблених при стандартній модернізації виконується подовження котловану до необхідного розміру і встановлюються додаткові тензодатчики і грузопріёная платформа.

   Модернизация рычажных весов
   Зверніть увагу, інші фірми використовують для реконструкції підливу фундаментів, це призводить до збільшення термінів реконструкції і додаткових витрат, наше підприємство використовує додаткові зварні металоконструкції, що значно скорочує терміни реконструкції і витратну частину коштів. Ми використовуємо конструкції вузлів встройки з використанням обладнання виробництва Південної Кореї (CAS), Німеччини (HBM), а так же прекрасно зарекомендувало себе на території України і всієї Європи вагове обладнання компаній ESIT, KELLI, ZEMIK.
    
   На відміну від установки нових електронних ваг, модернізація пов'язана з набагато меншими витратами, так як зберігаються найбільш дорогий елемент ваг - вагова платформа. При цьому з'являється можливість користуватися всіма перевагами електронних ваг - прискорення процесу зважування, отримання наочного результату в цифровому вигляді, можливості з обліку і реєстрації вироблених зважувань (висновок на принтер і в комп'ютер, ведення товарного обліку).
    
   На всі ваги, виготовлені ТОВ «Весмастер», органами Держспоживстандарту України видається свідоцтво про метрологічну атестацію, що підтверджує виготовлення автомобільних ваг атестованим на ці види робіт підприємством і відповідність ваг всім чинним технічним і метрологічним нормам і вимогам, що пред'являються до даної продукції.
  • Часткова модернізація ваг
   Цей варіант також передбачає оснащення ваг електронікою, але зі збереженням для важеля механічного принципу зважування. При цьому, для забезпечення функціональних завдань, властивим електронних ваг, зв'язок з вторинної електронною апаратурою, ПЕОМ або приладом реєструючим-показує (ПРП) здійснюється через один тензометричний датчик, вбудований в вертикальну тягу важеля. У цьому випадку обсяг робіт, а отже і вартість переобладнання, істотно знижуються.

   Однак, похибка зважування при частковій модернізації залишається в колишньому діапазоні, оскільки принцип зважування не змінюється.

  У поданій таблиці наведені найбільш характерні переваги переобладнаних ваг в порівнянні з застарілими зразками для важеля механічних.

  ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА
  технічних можливостей ваг для важеля механічних і тензометричних
  (Переобладнаний варіант)
  Показник Ваги важільні Ваги тензометричні (переобладнаний варіант)
  визначення маси
  в статиці Так Так
  в русі Ні Ні
  Похибка,% від НПВ
  в статиці 0,1 0,1 (0,04-на вимогу)
  в русі
  складу Ні не більше 0,1% від М складу
  вагона Ні не більше 0,5% від М вагона
  Можливості при експлуатації
  a) Вплив оператора на точність визначається маси
  випадкове Можливо Виключено
  навмисне Можливо Виключено
  b) Автоматична роздруківка офіційної квитанції
    Ні За будь-якій формі
  c) Зберігання і видача інформації
  оодноразової Є Є
  за сутки (месяц, год и т.д.) Ні Є
  Ремонтні роботи (в залежності від складності 1…10 діб
  •  
  • заміна датчика - 15 ... 30 хв (входить в комплект ЗІП)
  • заміна АЦП - 10 ... .20 хв
  Залежність надійності роботи ваг від умов експлуатації:
  • при близькості вод підгрунтя, при на-явності пилу, бруду, корозії зчленувань
  • при зносі, перекосе рухомих важелів
  Істотний вплив на точність і працездатність
  •  
  • Немає рухомих частин
  • виконання вторинної апаратури за міжнародним стандартом IP-65 (на замовлення: IP-67, -68)
  • Вузли й елементи толерантні до пилу, вологи, корозії
  • Пожежо і вибухобезпечне виконання
  Знос механізму квадрантной головки Відновленню не підлягає Головка відсутня
  Спеціалізовані підприємства по ремонту і виготовленню запчастин Відсутні  Забезпечують гарантійний ремонт і сервіс
  Стройтехніческіе роботи  Виконуються в міру необхідності Використовується існуючий фундамент
  Обслуговуючий персонал Потрібно в кількості 1 чол  Потрібно в кількості 1 чол. Без спеціальної освіти. Перенавчання безкоштовно протягом 2-3-х змін

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК