Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Автомобільні ваги в Харкові
 • Автомобільні ваги в Харкові

  Весмастер доставляє автомобільні ваги в Харкові компанією Нова Пошта. Адреси відділень, в яких ви можете отримати ваги автомобільні в Харкові, наведені в таблиці.

  Місто Адресa Телефон
  Харків Відділення №1: вул. Плеханівська, 126 (057) 727-63-27
  Харків Відділення №2: просп. Московський, 54а (057) 727-63-27
  Харків Відділення №3: вул. Якіра, 124  (057) 727-63-27
  Харків Відділення №4: вул. Достоєвського, 5 (057) 727-63-27

  Ми пропонуємо замовити автомобільні ваги в Харкові

  ТОВ Весмастер - це одне з найбільших підприємств України, основним напрямком діяльності якого є розробка, виготовлення і продаж різного вагового обладнання. Компанія здійснює доставку своєї продукції власним автотранспортом в будь-які регіони і до великих міст країни. Тому ви можете купити автомобільні ваги в Харкові, зробивши замовлення на потрібну вам модель на сайті компанії «Весмастер». Все вагове обладнання відповідає вимогам ГОСТу і має сертифікати, що є гарантією його надійності і точності.

  Підприємство Весмастер має власну інженерно-технічну базу і високотехнологічні виробничі потужності, що дозволяє компанії постійно вдосконалювати експлуатаційні характеристики продукції, що випускається. При цьому запропоновані нами ціни на автомобільні ваги Вестмайстер незмінно радують наших клієнтів. Також ви можете вибрати будь-які автомобільні ваги з нашого асортименту.

  Замовляючи автомобільні ваги Харків, ви можете не сумніватися в тому, що купуєте обладнання, яке забезпечить точність вимірювань і збереження стабільності показань при тривалій експлуатації навіть в несприятливих умовах. Це надійні конструкції ваг, що випускаються в актуальному асортименті моделей з різними варіантами виконання та межами зважування.

  На ваги автомобільні в Харкові у нас є всі сертифікати

  Виробнича база підприємства «Весмастер» пройшла державну атестацію Запорізьким регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту України як відповідає всім сучасним вимогам і держстандартам України, що підтверджується свідоцтвом про атестацію № МС 05-05.

  Тому ваги автомобільні Харків, придбані безпосереднього від надійного виробника, будуть для будь-якого підприємства важливим кроком на шляху до підвищення його економічної ефективності.

  Крім того, фахівці компанії «Весмастер» виробляють установку, настройку і подальше обслуговування автомобільних ваг. Цей відповідальний етап для всієї подальшої роботи вагового обладнання повинен виконуватися тільки спеціально підготовленим персоналом. А дотримання правил експлуатації автомобільних ваг - це основна умова їх якісної і тривалої роботи.

  Сфера застосування автомобільних ваг

  Великогабаритні автошини затребувані на промислових і сільськогосподарських підприємствах, оптових базах, пунктах прийому металобрухту і інших об'єктах. Вони застосовуються для обліку внутрішнього вантажообігу, при прийманні і відпуску матеріалів і готової продукції. Точне зважування автомобіля при в'їзді на територію і на виїзді з неї дозволяє не тільки вести облік вантажопотоків, а й контролювати несанкціонований вивіз матеріальних цінностей. До речі, якщо вам потрібні автомобільні ваги в Дніпропетровську, замовляйте їх у нас!

  Відповідаючи всім запитам сучасного виробництва, автомобільні ваги Весмастер можуть бути підключені до персонального комп'ютера і бути укомплектовані спеціалізованим програмним забезпеченням. Використання ПЗ дозволяє зберігати результати зважувань, систематизувати їх в базу даних, обробляти, передавати і виводити на друк, а також інтегрувати в різні автоматизовані системи управління. Придбання ваг в компанії Вестмайстер стане вигідним вкладенням у розвиток вашого бізнесу.

  Замовити автомобільні ваги в Харкові у нас !.

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК