Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Послуги
 • Послуги та доставка

  Продаж ваг автомобільних Наша компанія, багато років займається установкою і обслуговуванням і ремонтом дозаторів на РБУ і АБЗ. Наші фахівці проведуть повну ревізію об'єкта підлягає реконструкції. На об'єкти своїх замовників ми встановлюємо датчики тільки провідних світових виробників - CAS, Тензо-М, НВМ. 

   
  Виробництво дозаторів. Вагові дозатори - необхідні в разі дозування матеріалу в суворій відповідності з вагою.
  Детальніше...
   
  Продаж торгових ваг Торговельні ваги настільні циферблатні модифікацій ВН-3Ц13В, ВН-6Ц13У Торговельні ваги призначені для статичного зважування вантажів і застосовуються при торгово-комерційних та технологічних операціях. 
  Детальніше...
   
  Продаж лабораторних ваг cучасні електронні аналітичні лабораторні ваги спеціального класу точності по ГОСТ 24104-2001 призначені для точного вимірювання маси матеріалів, предметів, рідких і сипучих тіл в лабораторіях практично всіх галузей промисловості і народного господарства.
   
  Детальніше...
  Електронні кранові ваги Кранові ваги призначені для статичного зважування під час навантаження або розвантаження вантажів краном. 
   
  Детальніше...
   
  Виробництво, продаж вагового обладнання Наявність власної матеріально-технічної бази для виготовлення вантажоприймальних пристроїв і застосування елементної бази провідних виробників Європи та світу дозволяють створювати надійні і точні ваги роздріб за оптовою ціною, що повністю відповідають сучасним вимогам до вагового устаткування.
  Детальніше...
   
  Ремонт і модернізація вагового обладнання Одним з основних напрямків діяльності ТОВ «Весмастер» є модернізація ваг і ваговимірювальної техніки різних типів, від платформних механічних ваг вантажо-приймальній від 500 кг. до механічних автомобільних ваг і механічних дозаторів різних систем вимірювання ваги (растворобетонние вузли, комбікормові заводи і т.д.).
  Детальніше...
   
  Реконструкція дозаторів Наша компанія, багато років займається установкою і обслуговуванням і ремонтом дозаторів на РБУ і АБЗ. Наші фахівці проведуть повну ревізію об'єкта підлягає реконструкції. На об'єкти своїх замовників ми встановлюємо датчики тільки провідних світових виробників - CAS, Тензо-М, НВМ.
  Детальніше...
   
  Підготовка і здача на Держповірку ТОВ «Весмастер» повідомляє, що відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» «Підприємства, організації та фізичні особи зобов'язані своєчасно з урахуванням встановлених міжповірочних інтервалів надавати кошти ваговимірювальної техніки на повірку». 
  Детальніше...
   Розробка програмного забезпечення для ваг Розробляємо програмне забезпечення по ВАШОМУ замовленням з необхідними параметрами і функціями Ваги ТОВ «Весмастер» V1.105 
   
  Доставка по Україні.
   
  Доставка готової продукції по Україні здійснюється нашим автотранспортом. Ми підберемо оптимальний маршрут руху і оформимо дозвіл на провезення негабаритних вантажів по всій Україні, в міста Київ, Донецьк, Дніпро, Харків, Одесу, Полтаву. Так само доставка вантажів здійснюється експедиторськими компаніями та службами доставки по Україні. За бажанням Замовник може здійснити самовивезення готової продукції з нашої території.
   

   


  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК