Якість з досвідом - 21 рік!
Гарантія на ваги автомобільні - 20 років!

Відділ збиту

(095)599-43-48

(098)842-05-02

відділ обслуговування та ремонту вагів   
ООО "Весмастер"
(067) 141-04-79

(066) 980-68-16

 

Юридична та поштова адреса::
69008 м. Запоріжжя, вул. Реміснича, 2

e-mail: 

zvz.ukr@ukr.net

zavodvesov@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

 
 
(095) 599-43-48  
(098) 842-05-02
 
vesmaster_zp@ukr.net

 

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
 • Вагове обладнання
 • /
 • Торгові ваги
 • Торгові ваги

  купить торговые весы

  Підприємство ВесМастер пропонує до продажу електронні і механічні торгові ваги, які призначені для зважування товару, фасування і подальшого розрахунку його вартості.

  Пропоновані до продажу механічні торгові ваги призначені для статистичного зважування вантажів масою від 100г до 10кг і застосовуються на підприємствах торгівлі, громадського харчування, а також на ринках і в різних технологічних операціях.

  Електронні торгові ваги дозволяють в автоматичному режимі виробляти розрахунок вартості товару. Деякі моделі оснащені функцією тарування, при зважуванні тари, наповненою продукцією, її власну вагу автоматично віднімається..

  Головною відмінністю електронних торговельних ваг є наявність двостороннього дисплея, який дозволяє і покупцеві, і продавцю одночасно контролювати вагу і вартість покупки.

  купить торговые весы

  Торговельні ваги є найважливішою складовою торгового обладнання, яке дозволяє прискорити процес продажів різних товарів на ринках, підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування. Від їх якості і надійності залежить зручність роботи продавця і рівень обслуговування покупців - що в кінцевому результаті впливає на успішність торгового підприємства. Важливо знати, що абсолютно всі торгові ваги підлягають обов'язковій щорічній перевірці державними метрологічними службами, а так само калібрування (настроювання показань ваг в межах допустимих похибок).

   

  Купуючи ваги торгові у підприємства ВесМастер Ви отримуєте якісне сервісне обслуговування, що забезпечує економію часу і грошей! Придбати торгові ваги Ви можете зв'язавшись з нами по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Фахівці підприємства допоможуть зробити оптимальний вибір. Пропоноване вагове обладнання відрізняється прийнятною ціною.

  Купити торгові підлогові ваги в Україні - Весмастер

  Торговельні ваги - це електронні компактні ваги невеликого розміру, які застосовують в магазинах, універмагах, супермаркетах, на ринку. Загалом, скрізь, де необхідно зважити готові торгові продукти харчування, овочі або фрукти. До торговим ваг пред'являють такі вимоги, як точність при зважуванні, чутливість, стійкість, постійність показань, наочність, міцність, швидкість зважування. А крім того, торгові ваги повинні відповідати санітарно-гігієнічним нормам і виготовлятися з якісного матеріалу. Але найголовніше, такі ваги повинні бути прості в експлуатації і надійні.

  Характерна відмінність торгових ваг від звичайних настільних полягає в тому, що вони припускають наявність двостороннього дисплея, на якому видно показання маси, ціни за кілограм і остаточної вартості товару одночасно і покупцеві, і продавцю. Вагове обладнання може бути двох видів: для торгівлі з прилавка і ваги для супермаркетів, магазинів самообслуговування.

  Сучасні ваги для прилавочной торгівлі можуть підраховувати вартість зваженого товару після введення ціни за кілограм, вартість декількох покупок і підраховувати здачу. Особливо зручна функція підрахунку вартості декількох покупок. У цьому випадку покупець може знати, скільки йому треба витратити, і чи вкладається він у намічений витрата. Крім того, такі види ваг здатні «запам'ятовувати». Всі дані можна повернути за допомогою натискання гарячої кнопки. Це дуже зручно, адже можна зберегти в пам'яті торгових ваг вартість самих ходових товарів, а при зважуванні вибирати їх однією кнопкою.

  Торговельні ваги для магазинів самообслуговування, таких як супермаркети та гіпермаркети, крім звичайного набору функцій, мають також функцією маркування товару - роздруківки самоклеючої етикетки із зазначенням штрих-коду, інформації про ціну і вагу товару. Крім того, такі ваги володіють великим обсяг пам'яті, тому можна зберегти ціни на всі товари в відділі або магазині. А ще такі ваги можуть бути з'єднані з комп'ютерною мережею магазину. Таким чином, можна завантажувати ціни і вивантажувати звітні дані в автоматичному режимі.

  Також свою популярність заробили і підлогові торгові ваги. Вони призначені для зважування вантажів на складах, підприємствах і в торгівлі. Вони мають дводіапазонним режимом зважування, яскравим світлодіодним дисплеєм з великими цифрами. Це дає можливість зчитувати інформацію навіть в погано освітленому приміщенні, що так характерно для складів. Крім того, конструкція індикатора підлогових ваг оберігає електроніку від попадання пилу і бризок. А функція автоматичного відключення дозволяє економити заряд батареї і електроенергію.

  Крім того, у нас завжди в наявності і під замовлення автомобільні ваги в Україні та тензодатчики!

   

   

  НА ГОЛОВНУ


  НА ПОЧАТОК