Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Статьи / Використання автомобільних ваг

Использование автомобильных весов

Виробники вагового обладнання пропонують один і той же асортимент ваг для зважування автомобілів. Купити дане обладнання для багатьох промислових підприємств означає налагодити систему вантажообіг, повинні мати певні якості це точність і надійність. Адже вони будуть пропускати через себе основний вантажопотік, тому помилятися такі ваги не повинні. Хоч такий товар і не відрізняється великим асортиментом, але на автомобільні ваги ціна залежить від виробника і марки.

Вагове обладнання вимагає не тільки правильної експлуатації, але і контролю, для чого необхідно періодично проводити перевірки обладнання. Устаткування застосовується в багатьох галузях промисловості. Вагове обладнання буває декількох типів, існують як торгові, фасувальні, складські ваги, так і спеціалізовані автомобільні, платформні й кранові ваги.

Промислові ваги застосовуються для вимірювання ваги різноманітних статичних вантажів, використовуються в різних галузях промисловості. За точністю зважування промислові ваги бувають середнього і звичайного класу точності. Платформні ваги застосовуються для зважування різноманітних вантажів на складах, виробництві і в торгівлі. Це підлогові ваги з межами зважувань від 60 кг до 10 тонн. Сучасні платформні ваги оснащені принтерами, зручними інтерфейсами для зв'язку з комп'ютером або іншим вимірювальним обладнанням. Ваги відрізняються великою кількістю варіантів виконання, межами зважування, і матеріалом, а також використовуються на промислових і сільськогосподарських підприємствах, оптових складах, супермаркетах і дрібних магазинах.

Поосного автомобільні ваги застосовуються для зважування стабільних вантажів, зважування може відбуватися як в стаціонарному режимі для короткобазових автомобілів, так і в поосного режимі для довгомірних. Результат відображається на цифровому дисплеї. Такі ваги широко застосовуються на різних підприємствах при контрольних операціях.

Вагонних використовуються для зважування статичних залізничних вагонів і цистерн на підприємствах. Залежно від модифікації вагонні ваги дозволяють проводити зважування поосного або потележечно. Залізничні ваги, також як і автомобільні ваги, розроблені для роботи в будь-яких галузях промисловості і при будь-яких погодних умовах. Вагонних можна встановлювати двома способами: на фундамент або бесфундаментних. Вагонних розраховані на експлуатацію в широкому діапазоні температур - від -30 до +40 С. Залізничні ваги при транспортуванні не вимагають спеціального дозволу на перевезення негабаритних вантажів.


НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК