Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Статьи / Точність вимірювань - частина економіки

Точность измерений - часть экономики

 Зважування матеріалів, товарів промислового і виробничого призначення в рамках ринкових відносин є найважливішим інструментом для раціональної економіки як великого, так і малого підприємства. Торговельні ваги, лабораторні ваги, гирі є основними засобами кількісного обліку сировини і готової продукції в сфері споживання та обслуговування населення. Тому зрозумілі підвищені вимоги замовників (споживачів) до технічних характеристик вагового обладнання, гир, дозаторів і в першу чергу до точності зважування, дозування, швидкодії, надійності, рівнем автоматизації.

 
Від правильного вибору вагового обслуговування приладів в значній мірі залежить не тільки ефективність виробничого обліку, а й можливість впровадження нових методів виробничого обліку. Останнім часом, в області вітчизняного весоизмерения, відбулися значні зміни, з'явилася необхідність не тільки виміряти масу вантажу, а й сформувати повний пакет даних про зважуванні (наприклад - вага, ціна, вартість, висновок на друк). На ринку вагового обладнання з'явилися нові види послуг, що поставляються виробником разом з весоизмерительной технікою оптимізації процесу в зв'язку з комп'ютеризацією весоизмерительной технікою і розвитком мікропроцесорної техніки.
 
Ефективність і якість роботи всіх галузей агропромислового комплексу м.Запоріжжя та Запорізькій області неможливо без дієвої системи контролю якості та обліку кількості виробленої продукції, в тому числі за допомогою ваг для зважування автомобілів, вагонів.
 
У статті 15 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" визначено, що об'єктами державного метрологічного контролю і нагляду позначені засоби вимірювальної техніки та методики проведення вимірювань, а сфера державного метрологічного нагляду згідно зі статтею 16 Закону разом з іншими об'єктами, поширюється на торгово і торгово- комерційні розрахунки між покупцем (споживачем) і продавцем (постачальником, виробником, виконавцем).
 
Вся інформація про підприємства, які експлуатують ЗВТ неперевіреними, а значить про експлуатацію ЗВТ з вичерпаним терміном повірки, подається до відділу держнагляду для проведення перевірки підприємств на предмет виявлення порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення за статтями 171, 1718,172.
 
ТОВ "ВЕСМАСТЕР" є виробником ваговимірювальної техніки всіх видів і типів. У тому числі ми пропонуємо автомобільні ваги, є виробником залізничних ваг, дозаторів всіх видів і типів, в тому числі дозаторів цементу, дозаторів рідини і шнекових дозаторів. Для підтвердження якості виробництва ваг та вагового обладнання, підприємство успішно пройшло атестацію органами Держспоживстандарту України, та має відповідне свідоцтво про атестацію № 05-05. Для виробництва своєї продукції ТОВ "Весмастер" використовує тільки новий металопрокат, супроводжуваний сертифікатом якості заводу-виготовлювача. Вагові компоненти та інші необхідні пристрої, що використовуються в нашій продукції тільки провідних світових виробників, що гарантує високу якість вагового обладнання і дає нам можливість давати гарантію на свою продукцію не менше 24 місяців, а на окрему категорію продукції і вище. Власне виробництво дозволяє вести гнучку цінову політику і задовольнити потреби клієнта без великих фінансових витрат.
 
Звертайтеся до нас, ми заощадимо Ваш час та гроші

 


НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК