Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Статьи / Ваги електронні на сучасному ринку.

Весы электронные на современном рынке

Від правильного вибору вагового обладнання в значній мірі залежить не тільки ефективність виробничого обліку, а й можливість впровадження нових методів. Останнім часом, в області вітчизняного весоизмерения, відбулися значні зміни, з'явилася необхідність не тільки виміряти масу вантажу, а й сформувати повний пакет даних про зважування.

Звичайно і сьогодні користуються вагами моделі до історичних часів, адже саме доісторичні ваги дійшли до нашого часу з малим або великим впровадженням технічного процесу. Перші знайдені археологами зразки ваг відносяться до V тисячоліття до н. е., застосовувалися вони в Месопотамії. Такі ваги пережили безліч нововведень, але принцип їх залишився як і раніше. Вага тіла може бути визначений як через порівняння з вагою встановленої маси (як в важільних вагах), так і через вимір цієї сили через інші фізичні величини. Ваги - пристрій або прилад для визначення маси тіл за чинним на них вазі, наближених вважаючи його рівним силі тяжіння.

На ринку вагового обладнання з'явилися нові види ваг, а також динамометр електронний, надані виробником разом з весоизмерительной технікою оптимізації процесу в зв'язку з комп'ютеризацією весоизмерительной технікою і розвитком мікропроцесорної техніки. Такими є ваги електронні, які використовуються по всюди і все більше витісняють механічні з вітчизняного ринку.

Ваги автомобільні електронні, купити які для багатьох промислових підприємств означає налагодити систему вантажообігу, повинні мати певні якості - це точність і надійність. Адже вони будуть пропускати через себе основний вантажопотік, тому помилятися такі ваги не повинні і видавати точний і своєчасний результат. Ваги автомобільні призначені для зважування авто в нерухомому стані і в русі. Автомобільні ваги широко застосовуються на різних підприємствах при контрольних операціях.

Але якщо підприємство займається навантаженням і розвантаженням великого і габаритного вантажу, то ще досить часто застосовуються ваги кранові електронні. Основне призначення кранових ваг - вимір маси вантажу безпосередньо під час його транспортування кранами. Існує кілька типів кранових ваг, які суттєво відрізняє їх між собою. Ваги кранові підвісного типу використовуються на складах, в цехах, металобазах. Кранові ваги траверсів типу використовуються в ливарних цехах і можуть вимірювати вагу ковша з розплавленим металом.


НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК