Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Статьи / Види торгових ваг

Виды торговых весов

Відмітна особливість торгових ваг в порівнянні з іншими полягає в двосторонньому дисплеї, для одночасного спостереження вартості товару, ваги і ціни, як продавцем так і покупцем. Торговельні ваги діляться на 2 підгрупи: для прилавочной торгівлі і для магазинів самообслуговування. Сучасні торгові ваги для прилавочной торгівлі можуть калькулювати вартість товару після введення ціни за кілограм, підсумувати вартості декількох покупок і розраховувати здачу.

У місцях самообслуговування для організації місця зважування, етикетування, вагового товару застосовують спеціальні комбіновані пристрої: електронні торгові ваги з друком етикеток. На згадку таких ваг завантажують базу товарів, кожен запис якої містить: код, ціну, найменування товару, номер «гарячої» клавіші. При зважуванні товару натискаєте «гарячу клавішу» або вводите код товару в вагах для того, щоб на етикетці відобразилася інформація про відповідний товар, потім наклеює етикетку на упаковку товару.

Ваги електронні торгові з високоточними тензодатчиками вже давно повністю витіснили з ринку стрілочні торгові механічні ваги. А, з розвитком мікроелектроніки, окремі моделі перетворилися в повнофункціональні високотехнологічні комплекси етикетування з енергонезалежною пам'яттю, вбудованими термопринтерами і потужними програмними механізмами обробки даних. Найбільш досконалі серед всіх типів електронних торговельних ваг, оснащені внутрішньою пам'яттю для товарів, логотипів і додаткових повідомлень, а також мають інтерфейс для підключення до ПК для роботи в автоматизованих торгових системах.

Лабораторні електронні ваги призначені для точного вимірювання маси різних предметів і матеріалів у виробничих і науково-дослідних лабораторіях підприємств усіх галузей народного господарства. Лабораторні ваги мають підвищену точність вимірювання маси, і можуть застосовуватися на підприємствах в контрольних і наукових лабораторіях. Аналітичні лабораторні ваги - невід'ємна складова обладнання лабораторій самого різного призначення. Так вже виходить, що без них ніяк не обійтися. В даний час випускаються різноманітні моделі приладів для вимірювання ваги. В одному ряду з здавна використовувались механічними вагами тепер стоять електромеханічні і електронні. Принцип дії механічних або електромеханічних ваг заснований на порівнянні вантажу, що зважується з системою вбудованих гир і пружин або системою зовнішніх гир за допомогою індикатора положення рівноваги. В електронних вагах маса вантажу, що зважується порівнюється з еталонним вантажем калібрування, значення якого закладено в пам'ять електронного блоку.


НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК