Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Підготовка і здача в Держповірку.

Підготовка і здача в Держповірку

Весмастер повідомляє, що відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" "Підприємства, організації та фізичні особи зобов'язані своєчасно з урахуванням встановлених міжповірочних інтервалів надавати кошти ваговимірювальної техніки на повірку". Така перевірка проводиться з урахуванням вимог, встановлених органами Держспоживстандарту України, а саме:

    • Проведення перевірки вагового обладнання не рідше ніж один раз на рік (в окремих випадках термін такої перевірки становить квартал або півріччя)
    • Проведення обов'язкового предповерочного ремонту ваговимірювальної техніки спеціалізованими підприємствами, спеціально для цього акредитованими органами Держспоживстандарту України
    • Використання в процесі такого ремонту і подальшої перевірки пересувний вагоповірочні лабораторії
    • Використання в процесі такого ремонту і подальшої перевірки робочих еталонів та допоміжних засобів повірки

Маючи атестат акредитації всім вищевказаним вимогам відповідає спеціалізоване підприємство з виробництва та ремонту всіх видів весоізмерітелной техніки (автомобільні ваги, торгові, лабораторні, кранові та вагонні ваги, вагові дозатори) - Вестмайстер. Маючи в розпорядженні власні вагоповірочні лабораторії, робочі еталони, різні допоміжні засоби повірки, а також кваліфікований персонал і великий досвід в проведенні таких робіт, Вестмайстер пропонує своєчасне і якісне проведення всіх необхідних робіт: від відновлювального ремонту і модернізації до тонкої настройки ваговимірювальної техніки. Це гарантує успішне проходження періодичної державної повірки обладнання, що належить нашим клієнтам.

Автомобильные весы, Киев

Весмастер, працюючи на ринку надання послуг з виробництва ваг і обладнання для ваг, а також модернізації промислового ваговимірювальної техніки більше 7 років, має великий практичний досвід в роботі з таким обладнанням, який дозволяє вирішувати нестандартні завдання на високому інтелектуальному і технічному рівні. Матеріально-технічна база підприємства дозволяє проводити власними силами всі етапи виробництва ваговимірювальних систем починаючи від розробки алгоритму вирішення поставлених клієнтом завдань до її практичного виконання і впровадження в процес виробництва продукції, що відповідає всім вітчизняним і світовим стандартам. В процесі виробництва наше підприємство використовує тільки сертифіковані для застосування на території України комплектуючі та матеріали, що гарантує високу якість продукції, що виготовляється і безперебійну обладнання роботу в найважчих промислових умовах. Залізничні, кранові, вагонні і автомобільні і ваги, ваговимірювальні лабораторні прилади всіх видів і інші види ваговимірювальної техніки виробництва Вестмайстер успішно працюють на великих підприємствах не тільки нашого регіону, але і по всій Україні. Власне виробництво від розробки до практичного виконання замовлення дозволяє проводити гнучку цінову політику і успішно конкурувати за вартістю продукції нашого виробництва, не уступаючи, а іноді і перевищуючи за якістю зарубіжні аналоги.
 
Ми використовуємо обладнання виробництва Південної Кореї (CAS), Німеччини (HBM), а так же прекрасно зарекомендувало себе на території України і всієї Європи обладнання виробництва турецької компанії ESIT. З нетерпінням Чекаємо на Вашу відповідь для початку продуктивного і взаємовигідного співробітництва для досягнення загальних цілей.
 
Технічне обслуговування з періодичним контролем - технічне обслуговування, при якому контроль технічного стану виконується з установленими в нормативно-технічної документації періодичністю й обсягом, а обсяг інших операцій визначається технічним станом виробу в момент початку технічного обслуговування.
 
Ремонт торгово-технологічного обладнання - комплекс технічних робіт, які виконуються відповідно до інструкції виробника торгово-технологічного обладнання з можливим демонтажем торгово-технологічного обладнання, який гарантує безперебійну роботу торгово-технологічного обладнання із заданими параметрами в міжремонтні періоди.
 
Повірка засобів вимірювальної техніки - визначення придатності засобів вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, до застосування на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК