Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Ремонт і модернізація вагів

Ремонт вагового обладнання і модернізація вагів

ремонт и обслуживание весоизмерительной техники

Одним з основних напрямків діяльності Вестмайстер є модернізація ваг і всілякий ремонт вагового обладнання, від платформних механічних ваг вантажо-приймальній від 500 кг до механічних автомобільних ваг і механічних дозаторів різних систем вимірювання ваги (растворобетонние вузли, комбікормові заводи і т.д.). Саме вагове обладнання є у нас у великій асортименті.
 
Модернізація ваг платформних вантажо-приймальній від 500 кг. до 5000 кг, що використовуються в різних галузях народного господарства, дозволяє домогтися не тільки високої точності зважування, що дозволяє уникнути втрат, викликаних специфікою експлуатації механічної ваго вимірювальної техніки, а й скорочення витрат на експлуатацію такої техніки.


Модернізація передбачає установку на існуючі ваги типу важеля, по ряду причин морально і фізично застарілих - знос елементів (призм, подушок, важелів), почастішання відмов, нестабільність показань і отже часті і трудомісткі профілактичні роботи. На відміну від установки нових електронних ваг, модернізація пов'язана з набагато меншими витратами, так як зберігаються найбільш дорогий елемент ваг - вагова платформа.

реконструкция весов, дозаторов и пр.

Мінімальна модернізації ваг, при якій зберігаються вагова платформа і елементи системи важеля - аж до тяги, що веде до циферблату голівці (в старих моделях - до рейкової шкалою). Навіть якщо автомобільні електронні ваги абсолютно нові - така модернізація просто необхідна для збільшення терміну їх служби!

Максимальна модернізації ваг, при якій видаляється вся система важеля, зміцнюються і добудовуються бетонні опори, що служили підставою для подушок, на ці опори монтуються вузли встройки з тензодатчиками (до 10-60 тонн), і платформа встановлюється на датчики. Сигнали датчиків підсумовуються в сполучній коробці, і сумарний сигнал видається на тензоізмерітель. Стабільність показань і надійність ваг визначається, в основному, конструкцією датчиків і вузлів встройки.

Ми використовуємо конструкції вузлів встройки з використанням обладнання виробництва Південної Кореї (CAS), Німеччини (HBM), а так же прекрасно зарекомендувало себе на території України (Київ, Запоріжжя, Донецьк та інші) і всієї Європи вагове обладнання виробництва турецької компанії ESIT.

Ремонт електронних автомобільних ваг

Ми накопичили значний досвід в переобладнанні та ремонті застарілих ваг в електромеханічні. Що Їх нами модернізація і ремонт електронних автомобільних ваг дозволяє Замовнику отримати ваговий комплекс, який відповідає всім сучасним вимогам.

При здачі вагового комплексу ми гарантуємо:

 •  
 • Похибка при зважуванні: не більше 0,1%.
 • Пилевлагонепроніцаемость: міжнародний стандарт IP-68.
 • Температуру експлуатації ваг, ° С: -30 ... + 50.
 • Термін установки ваг: не більше 3 міс. (З дня передоплати за договором).
 • Безкоштовне навчання обслуговуючого персоналу.
 • Гарантійне обслуговування 24 місяці з подальшим сервісним обслуговуванням.

Звертаємо Вашу увагу: тільки наша фірма передбачає повну заміну датчиків і програмного забезпечення кожні 5 років, з урахуванням всіх останніх наукових досягнень в цій області і бажання Замовника.

Пропонуємо 2 варіанти модернізації ваг:

 • Ремонт напольных весов Повна модернізація включає роботи:
  •  
  • реконструкцію існуючої вантажоприймальної платформи
  • установку 4-х (6-ти), вбудованих в модуль тензодатчиков на тумби фундаменту з кріпленням до вантажо-приймальній платформі опорних вузлів
  • установку вторинної електронної апаратури, ПЕОМ, принтера
  • створення і впровадження програмного забезпечення
  • здачу ваг Госповерітелю
 • Повна модернізація, при якій видаляється вся система важеля, при необхідності зміцнюються бетонні опори, що служили підставою для закладних деталей, на ці опори із заставними монтуються вузли встройки з тензодатчиками (до 10-60 тонн), і вантажоприймальної платформа допрацьована додатковими звареними конструкціями встановлюється на тензодатчики . Сигнали датчиків підсумовуються в сполучній коробці, і сумарний сигнал видається на тензоізмерітель. Стабільність показань і надійність ваг визначається, в основному, правильністю виготовлення вантажоприймальної платформи, конструкцією датчиків і вузлів встройки.

  Повна модернізація з подовженням вантажоприймальної платформи, при якій крім операцій вироблених при стандартній модернізації виконується подовження котловану до необхідного розміру і встановлюються додаткові тензодатчики і грузопріёная платформа.

  Модернизация рычажных весов
  Зверніть увагу, інші фірми використовують для реконструкції підливу фундаментів, це призводить до збільшення термінів реконструкції і додаткових витрат, наше підприємство використовує додаткові зварні металоконструкції, що значно скорочує терміни реконструкції і витратну частину коштів. Ми використовуємо конструкції вузлів встройки з використанням обладнання виробництва Південної Кореї (CAS), Німеччини (HBM), а так же прекрасно зарекомендувало себе на території України і всієї Європи вагове обладнання компаній ESIT, KELLI, ZEMIK.
   
  На відміну від установки нових електронних ваг, модернізація пов'язана з набагато меншими витратами, так як зберігаються найбільш дорогий елемент ваг - вагова платформа. При цьому з'являється можливість користуватися всіма перевагами електронних ваг - прискорення процесу зважування, отримання наочного результату в цифровому вигляді, можливості з обліку і реєстрації вироблених зважувань (висновок на принтер і в комп'ютер, ведення товарного обліку).
   
  На всі ваги, виготовлені ТОВ «Вестмайстер», органами Держспоживстандарту України видається свідоцтво про метрологічну атестацію, що підтверджує виготовлення автомобільних ваг атестованим на ці види робіт підприємством і відповідність ваг всім чинним технічним і метрологічним нормам і вимогам, що пред'являються до даної продукції.
 • Часткова модернізація ваг
  Цей варіант також передбачає оснащення ваг електронікою, але зі збереженням для важеля механічного принципу зважування. При цьому, для забезпечення функціональних завдань, властивим електронних ваг, зв'язок з вторинної електронною апаратурою, ПЕОМ або приладом реєструючим-показує (ПРП) здійснюється через один тензометричний датчик, вбудований в вертикальну тягу важеля. У цьому випадку обсяг робіт, а отже і вартість переобладнання, істотно знижуються.

  Однак, похибка зважування при частковій модернізації залишається в колишньому діапазоні, оскільки принцип зважування не змінюється.

У поданій таблиці наведені найбільш характерні переваги переобладнаних ваг в порівнянні з застарілими зразками для важеля механічних.

ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА
технічних можливостей ваг для важеля механічних і тензометричних
(Переобладнаний варіант)
Показник Ваги важільні Ваги тензометричні (переобладнаний варіант)
визначення маси
в статиці Так Так
в русі Ні Ні
Похибка,% від НПВ
в статиці 0,1 0,1 (0,04-на вимогу)
в русі
складу Ні не більше 0,1% від М складу
вагона Ні не більше 0,5% від М вагона
Можливості при експлуатації
a) Вплив оператора на точність визначається маси
випадкове Можливо Виключено
навмисне Можливо Виключено
b) Автоматична роздруківка офіційної квитанції
  Ні За будь-якій формі
c) Зберігання і видача інформації
оодноразової Є Є
за сутки (месяц, год и т.д.) Ні Є
Ремонтні роботи (в залежності від складності 1…10 діб
 •  
 • заміна датчика - 15 ... 30 хв (входить в комплект ЗІП)
 • заміна АЦП - 10 ... .20 хв
Залежність надійності роботи ваг від умов експлуатації:
 • при близькості вод підгрунтя, при на-явності пилу, бруду, корозії зчленувань
 • при зносі, перекосе рухомих важелів
Істотний вплив на точність і працездатність
 •  
 • Немає рухомих частин
 • виконання вторинної апаратури за міжнародним стандартом IP-65 (на замовлення: IP-67, -68)
 • Вузли й елементи толерантні до пилу, вологи, корозії
 • Пожежо і вибухобезпечне виконання
Знос механізму квадрантной головки Відновленню не підлягає Головка відсутня
Спеціалізовані підприємства по ремонту і виготовленню запчастин Відсутні  Забезпечують гарантійний ремонт і сервіс
Стройтехніческіе роботи  Виконуються в міру необхідності Використовується існуючий фундамент
Обслуговуючий персонал Потрібно в кількості 1 чол  Потрібно в кількості 1 чол. Без спеціальної освіти. Перенавчання безкоштовно протягом 2-3-х змін

 


НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК