Яндекс.Метрика

отдел сбыта

(095)599-43-48

(068)403-63-70

(095)652-81-05

отдел обслуживания и ремонта весов (096)141-04-79

Юридический и почтовый адрес:
69008 г. Запорожье, ул. Ремесленная, 2

e-mail:zavodvesov@ukr.net Ukrzavodvesov@i.ua
zvz.ukr@ukr.net

 

Головна Про нас Продукція Послуги Нагороди Замовлення Доставка Відгуки Контакти

Наша продукція

Наші послуги

Новини

Наші клієнти

Контакти

69008 м. Запоріжжя,
вул. Реміснича, 2

відділ збуту

(061)
289-76-02
  289-76-03
  289-76-04
  212-69-69
(095) 652-81-05
(068) 403-63-70
vesmaster_zp@ukr.net

zvz.ukr@ukr.net

Для клієнтів України
і Києва телефони
(044) 364-00-59
(095) 652-81-05
Вагове обладнання / Торгові ваги

Торгові ваги

купить торговые весы

Підприємство ВесМастер пропонує до продажу електронні і механічні торгові ваги, які призначені для зважування товару, фасування і подальшого розрахунку його вартості.

Пропоновані до продажу механічні торгові ваги призначені для статистичного зважування вантажів масою від 100г до 10кг і застосовуються на підприємствах торгівлі, громадського харчування, а також на ринках і в різних технологічних операціях.

Електронні торгові ваги дозволяють в автоматичному режимі виробляти розрахунок вартості товару. Деякі моделі оснащені функцією тарування, при зважуванні тари, наповненою продукцією, її власну вагу автоматично віднімається..

Головною відмінністю електронних торговельних ваг є наявність двостороннього дисплея, який дозволяє і покупцеві, і продавцю одночасно контролювати вагу і вартість покупки.

купить торговые весы

Торговельні ваги є найважливішою складовою торгового обладнання, яке дозволяє прискорити процес продажів різних товарів на ринках, підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування. Від їх якості і надійності залежить зручність роботи продавця і рівень обслуговування покупців - що в кінцевому результаті впливає на успішність торгового підприємства. Важливо знати, що абсолютно всі торгові ваги підлягають обов'язковій щорічній перевірці державними метрологічними службами, а так само калібрування (настроювання показань ваг в межах допустимих похибок).

 

Купуючи ваги торгові у підприємства ВесМастер Ви отримуєте якісне сервісне обслуговування, що забезпечує економію часу і грошей! Придбати торгові ваги Ви можете зв'язавшись з нами по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Фахівці підприємства допоможуть зробити оптимальний вибір. Пропоноване вагове обладнання відрізняється прийнятною ціною.

Купити торгові підлогові ваги в Україні - Весмастер

Торговельні ваги - це електронні компактні ваги невеликого розміру, які застосовують в магазинах, універмагах, супермаркетах, на ринку. Загалом, скрізь, де необхідно зважити готові торгові продукти харчування, овочі або фрукти. До торговим ваг пред'являють такі вимоги, як точність при зважуванні, чутливість, стійкість, постійність показань, наочність, міцність, швидкість зважування. А крім того, торгові ваги повинні відповідати санітарно-гігієнічним нормам і виготовлятися з якісного матеріалу. Але найголовніше, такі ваги повинні бути прості в експлуатації і надійні.

Характерна відмінність торгових ваг від звичайних настільних полягає в тому, що вони припускають наявність двостороннього дисплея, на якому видно показання маси, ціни за кілограм і остаточної вартості товару одночасно і покупцеві, і продавцю. Вагове обладнання може бути двох видів: для торгівлі з прилавка і ваги для супермаркетів, магазинів самообслуговування.

Сучасні ваги для прилавочной торгівлі можуть підраховувати вартість зваженого товару після введення ціни за кілограм, вартість декількох покупок і підраховувати здачу. Особливо зручна функція підрахунку вартості декількох покупок. У цьому випадку покупець може знати, скільки йому треба витратити, і чи вкладається він у намічений витрата. Крім того, такі види ваг здатні «запам'ятовувати». Всі дані можна повернути за допомогою натискання гарячої кнопки. Це дуже зручно, адже можна зберегти в пам'яті торгових ваг вартість самих ходових товарів, а при зважуванні вибирати їх однією кнопкою.

Торговельні ваги для магазинів самообслуговування, таких як супермаркети та гіпермаркети, крім звичайного набору функцій, мають також функцією маркування товару - роздруківки самоклеючої етикетки із зазначенням штрих-коду, інформації про ціну і вагу товару. Крім того, такі ваги володіють великим обсяг пам'яті, тому можна зберегти ціни на всі товари в відділі або магазині. А ще такі ваги можуть бути з'єднані з комп'ютерною мережею магазину. Таким чином, можна завантажувати ціни і вивантажувати звітні дані в автоматичному режимі.

Також свою популярність заробили і підлогові торгові ваги. Вони призначені для зважування вантажів на складах, підприємствах і в торгівлі. Вони мають дводіапазонним режимом зважування, яскравим світлодіодним дисплеєм з великими цифрами. Це дає можливість зчитувати інформацію навіть в погано освітленому приміщенні, що так характерно для складів. Крім того, конструкція індикатора підлогових ваг оберігає електроніку від попадання пилу і бризок. А функція автоматичного відключення дозволяє економити заряд батареї і електроенергію.

Крім того, у нас завжди в наявності і під замовлення автомобільні ваги в Україні!

 

 

НА ГОЛОВНУ


НА ПОЧАТОК